Atilla Makina İş İlanları 2017

Atilla Makina 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Atilla Makina insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Atilla Makina iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Ofis Şefi, Planlama Şefi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Atilla Makina İnş. Ltd. Şti., 1976 yılında Şirketimizin kurucusu olan Hüseyin ATİLLA’nın başlatmış olduğu çalışmalar ile üstlendiği işlerin tamamını, istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda teslim ederek bugünkü durumuna gelmiştir. Endüstriyel tesislerin İnşaatı konusunda tamamlanan ve devam eden çalışmalarıyla müşterilerine ve Türk ve Dünya endüstrisine katkıda bulunmanın gururunu taşımaktadır.

Bünyesinde bulunan geniş ve deneyimli teknik ve uygulama kadrosu ile çalışmalarını ve büyümesini her geçen gün ileriye taşıyarak sürdürmektedir. Bugün yurt içi ve yurt dışı şantiyelerinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, tüm endüstriyel projelerinizi anahtar teslimi imal etmeye ve işletmeye almaya hazırdır. Ayrıca makine imalatı ve montajı, çelik konstrüksiyon, tank, siklon, gaz kanalları, borulama imalatları ve montajları ile, izolasyon, kumlama ve boya gibi kısmi çalışmalarda da hizmet vermekte; yürütülen projelerde tüm elektrik, otomasyon ve enstrümantasyon çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

ATİLLA Makina Ltd. Şti., standart inşaat ve tesisat uygulamaları dışında, özel amaçlı ve tasarımlı uygulamaları da gerçekleştirmektedir. Projenin nitelik ve şartlarına bağlı olarak uygun teknikleri seçmekte, doğru malzeme ve ekipmanı sağlamakta ve çalışmalarını mümkün olan en iyi işçilikle ortaya koymaktadır.

İK Politikamız

Şirketimizin gelişimini ve ilerlemesini sürekli kılmak amacıyla, bütün çalışanlarımızın vizyonu geniş, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayı hedefleyen, gelişime ve yeniliğe açık kişiler olmalarını sağlamaktır.

Atilla Makina yıllardır “ATİLLA MAKİNA ailesi yaratma” ve “kendi yöneticisini kendi yetiştirme” anlayışını benimsemiş ve bu prensipten hareketle eleman alımlarındaki hedef kitlesini, “ATİLLA MAKİNA’lı olmak isteyen, yönetici adayı kişiler olarak belirlemiştir.
Her zaman yaratıcı, güvenilir, yeni fikirlere ve yeniliklere açık İnsan Kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

Vizyonumuz;

ATİLLA MAKİNA rekabette kalıcı ve sürekli avantaj sağlayacak bir “Organizasyonel Mükemmelliğe” ulaşmak için bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara odaklı bir hizmet markası yaratmayı hedeflemektedir.

Misyonunumuz;

Çalışanlarımıza huzurlu bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak. Topluma karşı sorumluluğumuzun bilincinde olarak ve etik değerlere önem vererek, şirketimizin nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip, potansiyellerini ortaya çıkartarak sürekli üstün performans göstermelerini sağlamak ve bu sayede sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden olmaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir