Atasay İş İlanları 2017

Atasay 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Atasay insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Atasay iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Muhabese Elemanı, İç Hizmet Elemanı-Engelli, Güvenlik Elemanı, Satış Danışmanları/Zonguldak, Ankara, Nevşehir, İzmir, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Tekirdağ, İstanbul, Diyarbakır, Antalya

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Seçme ve Yerleştirme:

ATASAY’ da yetkinliklere dayalı işe alım süreci oluşturulmuştur.

Tüm pozisyonların görev tanımları belirlenmiş olup, ihtiyaçlar doğrultusunda revize edilmektedir. Ayrıca her pozisyon için adaylarda olması gereken asgari nitelikler de tespit edilmiştir.

Amacımız İnsan Kaynakları Politikamız ve Ortak Değerlerimiz doğrultusunda, ATASAY’ ı gelecekteki hedeflerine ulaştıracak olan doğru adaylara ulaşarak istihdam yaratmaktır.

ATASAY HAKKINDA

Türk kuyumculuk sektörünün son 3 kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Kuyumculuk’un kökleri Cumhuriyet Türkiyesi’nin kalkınma dönemine, 1930’lu yıllara dayanıyor. Temelleri 1937’de Denizli’nin Çivril kazasında atılan Atasay, kuyumculuğun esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olarak, sektörde liderliği elinde tutuyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir