A&T Bank İş İlanları 2017

A&T Bank 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

A&T Bank insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda A&T Bank iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru, Kurumsal İletişim Müdür Yardımcısı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

A&T Bankasına çoğunlukla deneyimli ve ihtiyaç halinde deneyimsiz çalışanlar istihdam ediliyor.

İnsan kaynakları planlamasıyla belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirilen bu alımlar için adayların önce İnsan Kaynakları Yönetimi Departmanı yöneticileri ile ilgili departman/şubenin yöneticisinin katıldığı görüşmelere davet edilirler, değerlendirilen pozisyona göre gerektiğinde ilgili bölümün üst düzey yöneticisi ile de ayrı bir görüşme organizasyonu olabilir. Görüşmesi olumlu sonuçlanan adayın bilgisi dahilinde referans kontrolleri gerçekleştirilir, istihbarat araştırması yapılır ve değerlendirmelerin ardından adaylarımız A&T BANK Ailesi’ne katılırlar.

A&T BANK ailesine nasıl katılabilirsiniz?

Güvenilir konumumuz, müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet, disiplinli, çalışkan ve bankamıza bağlı personelimiz, mevzuat ve kurallara bağlılığımız, istikrarlı duruşumuz bizi biz yapan faktörlerdir. A&T BANK’ın profesyonel çalışanları arasında siz de yer almak istiyorsanız lütfen bize başvurunuz.

Bankaya yapılacak tüm başvurular web sayfası üzerindeki “İş Başvuru Formu” aracılığıyla ile kabul edilmektedir. Açık pozisyonlar doğrultusunda deneyiminize ve niteliklerinize uygun pozisyonlara başvurabilir ve kariyerinize yön verebilirsiniz.

A&T BANK Maaş 

Ücret paketi; brüt baz ücret, aylık mesken yardımı, yılda 4 ikramiye ve diğer yan ödemelerden oluşur.

Bankanın tüm çalışanları; özel sağlık sigortası, yemek fişi, Genel Müdürlük çalışanları için servis gibi ek sosyal haklara sahiptir. Belli bir unvan seviyesine kadar çalışanlar aynı zamanda sendika kapsamında olup, bu kapsamdaki kişiler sosyal destek yardımı, evlilik ve doğum yardımı gibi ek yardımlar da alabilmektedirler.

Bankada ücret artışları bankanın ve bireyin performansı ile doğru orantılı olarak, enflasyon oranı ve piyasa ortalamaları göz önünde bulundurularak yapılır.

Banka, 1-5 yıl (5 yıl dahil) çalışanlar için 16 gün, 5 yıl üstü çalışanlar için 31 gün yıllık izin imkanı ile hastalık, evlilik, vefat, doğum, taşınma gibi ek izin hakları da sunmaktadır.

Üniversite öğrencisiyim A&T BANK’da staj yapmak istiyorum, ne yapabilirim?

Üniversite öğrencileri için bankanın şu anda mevcut bir stajyer alım programı yoktur. YASED KOZA Projesi kapsamında sadece bankamıza stajyer alımı yapılmaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir