As/Nexia İş İlanları 2017

As/Nexia 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

As/Nexia insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda As/Nexia iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Yenibiris.com

AS/Nexia Türkiye bağımsız denetim, mali danışmanlık, tasdik hizmetleri, kurumsal finansman, iç denetim ve yapılandırması, yönetim danışmanlığı, vergi uyuşmazlıkları ve outsourcing alanlarında Türkiye’nin seçkin firmalarına hizmet veren uzman bir denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Merkezi İstanbul olmak üzere;

Ankara,

Adana,

Bursa,

Denizli,

İzmir

ve Gaziantep’de

bulunan toplam sekiz ofis ve 250’nin üzerinde ortak ve çalışanı ile hizmetlerini yürütmektedir. Bunun yanı sıra 1994 yılında açılan Moskova Ofisi 30’un üzerinde uzman kadrosu ile Rusya Federasyonu’nda faaliyet göstermekte olup önemli Türk firmalarına mali danışmanlık, denetim, muhasebe hizmetleri vermeye devam etmektedir.
AS/Nexia Türkiye, denetim ve danışmanlık alanlarında uzun yıllardan beri Türkiye’de faaliyet gösteren tanınmış, saygın, konularında uzmanlaşmış tecrübeli profesyoneller tarafından kurulmuş ve 1 Mayıs 2007 tarihinden itibaren Dünya sıralamasında ilk 10 büyük denetim firması arasında yer alan Nexia International’in Türkiye üyesi olmuştur.
İK Politikamız
Denetim mesleği, son yıllarda ülkemizde meydana gelen ekonomik gelişmelere paralel olarak hızla gelişen favori meslekler arasında yer almıştır. Hızla büyüyen denetim sektöründe yer almak isteyen siz sevgili adayların öncelikle bu meslek hakkında bazı bilgiler edinmenizde fayda olduğu inancındayız.
AS/Nexia Türkiye her biri sektöründe lider olan elit işletmelere vergi ve bağımsız denetim hizmeti sunmakta olan, hızla büyüyen ve kurumsal yönetim ilkelerine uygun olarak yönetilen denetim şirketleridir.
Bu yapının gelecek yıllarda gelişimini ve saygınlığını devam ettirebilmesi için mevcut profesyonel kadromuzla temelde aynı niteliklere sahip , iyi eğitim görmüş , başarılı olmayı bir zorunluluk hisseden,sürekli okumak ve araştırmaktan yorulmayan kısacası bu mesleği kendine amaç edinmiş adayları değerlendirmek amacı ile bu bölüm eklenmiştir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir