Aska İnşaat İş İlanları 2017

Aska İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Aska İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aska İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri:Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu:Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Kurulduğu 1984 yılından itibaren, taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak: kurumsallaşmış yapısı ile, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle, yurt içi ve yurt dışı genel müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak; Aska İnşaat’ın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.

Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek, memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlarına uygun tamamlamak, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet KAHRAMAN inşaat faaliyetlerine ve inşaat müteahhitliğine 1963 yılında başlamıştır. Ahmet Kahraman firması aktif ve pasifleri ile 1984 yılında Aska İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş.’ye devrolunarak şirket kuruluşu 05/06/1984 yılında sağlanmıştır. Bu tarihten itibaren Aska İnşaat Ticaret ve Sanayi A.Ş. adı altında faaliyetlere başlanılmış ve devam edilmektedir. Meslekte Baba Ahmet Kahraman Oğul Sadık Kahraman (İTÜ İnşaat) Torun Ahmet Kahraman (İç mimar Beykent Üniversitesi) olarak 3 kuşak sektöre hizmet vermenin gururunu taşımaktadır.Sektörde anonim şirket olarak 30 yıla yaklaşan firmamız yurt içinde çok sayıda projelere imza atmış (Bakınız referanslar) tüm projelerinde misyonunda yansıttığı ilkelere sadık kalmıştır. Birinci derecede deprem bölgeleri dahil Türkiye’nin her yerinde değişik yıllarda inşa edilen yapıların güvenli, konforlu ve sağlam olarak tesis edilmesi ve bugüne kadar hizmet vermeye devam ediyor olması ayrı bir gurur kaynağımızdır.

Firmamız Kamu Kurum ve kuruluşları-özel kişi ve kuruluşlardan oluşan müşterilerinin taleplerine bağlı olarak Konut-Villa-İş Merkezi-Okul-Yönetim Binası-Banka Şubesi-Santral Binası-Üniversite Binaları-Laboratuar-Bakım Onarım-İç Dekorasyon gibi geniş bir çeşitlilik gösteren projeleri gerçekleştirmiştir. Söz konusu proje ve yapı çeşitliliği firmamızın mimari, statik, mekanik tesisat, elektrik tesisat projelerinde malzeme temini hususlarındaki deneyimini yansıtmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir