Asaş Filtre İş İlanları 2017

Asaş Filtre 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Asaş Filtre insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Asaş Filtre iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlara alımlar yapılmaktadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Eğitim ve Geliştirme
Öncelikli hedefimiz; globalleşmeyi, değişimi, gelişimin getirilerini ve teknolojiyi sürekli izleyen, bütün bunları işine yansıtarak şirketini ileriye taşıyacak, farklılık yaratan uzman, yönetici ve liderleri yetiştirmektir. Şirketimizin önünde yeni fırsatlar yaratan en değerli kaynağın insan kaynağımız olduğuna inanıyoruz.
Eğitim ve geliştirme programlarımız çalışanlarımızı verimli kılmak ve Şirketimizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Çalışanlarımıza özel planlanan eğitimler; Şirket’e hızlı ve kolay uyumu sağlayan “Oryantasyon Programı” ile başlar. Yetkinliklerinin performansına yönelik geliştirici faaliyetlerle devam ederek sürekli öğrenme sürecinde onlara rehberlik eder. Amacımız çalışanlarımızla başladığımız kariyer yolculuğunda gelişme fırsatlarını birlikte yakalamaktır.

Stajlar ve Çıraklık Eğitimleri
Asaş Şirketler Grubu olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.
3308 Sayılı Çıraklık ve Meslek Eğitimi Kanunu kapsamında, şirketlerimiz ile Çıraklık ve Mesleki Eğitim Merkezi arasında yapılan protokol dahilinde işletmelerimizde Çırak statüsünde personel istihdam edilmekte, bu maksatla belirlenen dershanelerde eğitim görmeleri ve imalatta tatbik etmeleri sağlanmaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir