Asaş Alüminyum İş İlanları 2017

Asaş Alüminyum 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Asaş Alüminyum insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Asaş Alüminyum iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Üretim Elemanı, Cnc Freze Operatörü,  Satış Temsilcisi, Teknik Ressam, Genel Başvuru, AR-TEK Uzman Yardımcısı,  Elektrik Elektronik Teknikeri, FIRINCI OPERATÖRÜ, Muhasebe Görevlisi, Otomasyon Mühendisi, Elektrik Bakım Yöneticisi, Araştırma Geliştirme /AR-GE Mühendisi, Finans Görevlisi, Dosyalama Elemanı, Teknik Satınalma Yöneticisi,  Satınalma Uzmanı.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi SitesiKariyer.net

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ;

Mutlu ve sadık müşteri kitlesine sahip olabilmek için çalışanların mutluluğu ve fikirleri bizler için çok önemlidir. İnsan kaynaklarında hedefimiz; şirketimizin büyümesinde ve geleceğe taşınmasında, Toplam Kalite Yönetimi felsefesiyle etkin bilgi donanımına sahip bireyleri aynı çatı altında toplayarak, nitelikli insan gücüne ulaşmaktır. İnsan kaynaklarında hedefimiz; şirketimizin büyümesinde ve geleceğe taşınmasında, Toplam Kalite Yönetimi felsefesiyle etkin bilgi donanımına sahip bireyleri aynı çatı altında toplayarak, nitelikli insan gücüne ulaşmaktır. Şirketimiz takım çalışması prensibiyle yetki ve sorumlulukların paylaşılmasını esas almış, belirlenmiş hedef ve stratejilere göre planlama yapmayı ilke edinmiştir. ASAŞ başarıya giden yolun çalışanlarının beceri ve performansına bağlı olduğuna inanır. İnsan kaynağının en etkin ve verimli şekilde çalışabilmesi amacıyla temel insan kaynakları politikamız;

  • Yeni eleman ihtiyaçlarını mümkün olduğunca mevcut insan kaynağından gidermek, dışarıdan yeni personel alımında işe en uygun adayı seçerken gelecek günlerin ihtiyaçlarını da dikkate almak,
  • İş emniyeti ve işçi sağlığı açısından güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak
  • Çalışanlarımızın yetişmesine, gelişmesine, başarılı olmasına ve yükselmesine olanak sağlayacak sistemler oluşturmak ve yerleştirmek;
  • Çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek, eğitim programları hazırlamak ve uygulamak;
  • Çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışmasını sağlamak, iş yetkinliğini ve çalışma verimini yükseltici rotasyonlar yapmak,
  • Yüksek performans gösteren çalışanlarımızı, olanaklar ölçüsünde teşvik etmek ve ödüllendirmek,

ASAŞ GRUP

Türkiye’de ürettiği her ürün ile lider konumunda olan ASAŞ gücünü; entelektüel birikimlerini paylaşan, müşteri odaklı düşünen kadrosu ile kaliteyi ilke edinerek sürekli teknolojiye yatırım yapmadaki kararlı adımlarından almaktadır. Yüz yıllık ticari ve sanayi deneyimine sahip aile tarafından kurulmuş bir şirket olan ASAŞ, Türkiye’ de alüminyum ve de PVC profilleri üreten bir firmadır.
1992 yılında Gebze tesislerinde üretime başlayan ASAŞ , üretim kapasitesini artırmak ve teknolojik alt yapısını dünya standartlarına uygun hale getirebilmek için üretim tesislerini 1997 yılında Adapazarı’na taşımıştır. 310.000 m2 açık alan üzerine kurulu 110.000 m2 kapalı alan. Adapazarı-Akyazı’daki iki fabrikasında Alüminyum ve PVC üretimi yapmaktadır. Şirketimiz ASAŞ, kullandığı yüksek teknoloji sayesinde Türkiye’nin lider firmalarından birisidir.
Kuruluşundan kısa bir süre sonra “Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu”arasına girme başarısını gösteren ASAŞ, son dört senedir yapılan istatistiksel değerlendirmelerde “Sektörün en çok ihracat yapan firması” ünvanına layık görülmüştür. Artan iş hacmi ve gelen talepler neticesinde ülke genelinde İstanbul , Ankara, İzmir, Adana , Bursa, Trabzon ve Samsun’da bölge müdürlükleri ve depolar olusturan ASAŞ, 2004 yılı son çeyreğinden itibaren kendi mülkiyeti olan ve 10.000 m2 kapalı alana sahip Kavacık’taki “ASAŞ Plaza”da değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

ASAŞ ALÜMİNYUM

Alüminyum Profil İmalatı konusunda, müşterilerimizin karlılıklarını arttırmak ve onlara daha iyi hizmet sunmak amacıyla sürekli yenilikleri takip ederek, modern tesisimizde hizmet vermekteyiz. Amacımız fonksiyonelliğin tasarım ile buluştuğu daha estetik, kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunarak farklılık yaratmaktır. Alüminyum profil imalatı kapsamındaki faaliyetlerimiz; Alüminyum profil kalıplarının imalatı, Değişik alaşımlarda standart ve farklı sektöre yönelik özel profillerin imalatı, Alüminyum profillerin satinaj, polisaj, bant zımpara veya kumlama ön işlemlerinden geçirilip sonrasında mat veya parlak ve değişik renklerde eloksallanması, Alüminyum profillerin istenilen RAL renklerinde mat-yarı parlak veya parlak olarak statik toz boyama yöntemi ile kaplanması, gelen projelere uygun olarak profillerin mekanik işlemlerinin (kesim, büküm, CNC işleme, kaynak v.s.) yapılması ve varsa bu profillere ait metal veya plastik aksesuarların da montajının yapılarak profilin yarı mamul veya mamul haline getirilmesi şeklinde sıralanabilir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir