Arzum İş İlanları 2017

Arzum 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Arzum insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arzum iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Tedarik Planlama Uzmanı, GENEL BAŞVURU

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Türkiye’de küçük ev aletleri sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Arzum, dünyada da sektörünün ana oyunculardan biri olmayı hedeflemektedir. Arzum, Şirket misyonuna uygun olarak global tüketicilerin yaşamını kolaylaştırmak için yenilikçi ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Dünya çapında bilinen bir marka olma stratejimiz ile paralel olarak, şirketimizin gelişimine katkı sağlayabilecek, yetenekli, farklı kültürlere uyum sağlayabilen, yeniliğe açık, proaktif, şirketimizin değerlerine ve kurum kültürüne uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

“Genel Başvuru” ilanımız ileride oluşabilecek açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere aday havuzu oluşturmaya yönelik yayınlanmıştır. “Genel Başvuru” ilanına yapılan başvurular, aday veritabanımızda saklı tutulacak ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda, ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirmeye alınacaktır. Dolayısıyla, bu ilana yapacağınız başvuru için çalışmak istediğiniz bölümü belirten bir ön yazı eklemeniz gerekmektedir.

Tüm başvurular gizlilik ilkesi çerçevesinde değerlendirilecektir.

Başvurunuz ile göstereceğiniz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

Arzum Hakkında

Temelleri 1966 yılında atılan, Türkiye’de elektrikli ev aletleri sektöründe pazar lideri konumunda bulunan Arzum; Almanya, Azerbaycan, İran ve Irak başta olmak üzere 25 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

8 ürün kategorisinde; 250’den fazla ürününü tüketicileriyle buluşturan Arzum’un, uluslararası operasyonları ise Hong Kong ve Münih’te bulunan ofisler dışında dört kıtaya yayılan 30’a yakın ülkede sahip olduğu geniş dağıtım ağını kapsamaktadır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir