Armada Bilgisayar İş İlanları 2017

Armada Bilgisayar 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Armada Bilgisayar insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Armada Bilgisayar iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1993 yılında kurulan ve 2006’da halka açılan Armada Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic. A.Ş., Bilişim Teknoloji sektöründe katma değer ekleyen yenilikçi, uzman ve dinamik bir dağıtım şirketidir.

Ürün yelpazesinde yer alan ve her biri kendi alanında lider olan Uluslararası markaların kişisel bilgisayarlar, sunucu, depolama, yedekleme, sanallaştırma güvenlik bilgisayar ağ endüstriyel el terminalleri, barkod yazıcılar, bilgisayar bileşenleri ve mobil ürünlerinin tercih edilen dağıtıcısı konumundadır.

Armada, yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip eden deneyimli ve bilgili ekibiyle pazardaki rakiplerinden ayrışmaktadır.

Müşteri ve ürün odaklı iş süreçleri, yeni teknolojileri ilk uygulayan şirket olmanın getirdiği güvenilirlik ve deneyim, Armada’yı pazarda farklılaştıran faktörler arasındadır.

Armada Cisco, Intel, Dell, Lenovo, Polycom, EMC, Fortinet, APC, Symantec, VMware, Riverbed, HP Network, Kingston, Tyco, Iomega, HCS, Enterasys, Motorola, Zebra gibi saygın ve uluslararası üreticilerle distribütörlük anlaşması çerçevesinde uzun yıllara dayalı işbirliği yürütmektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana’da toplam 155 çalışanı ile ürün yelpazesini geliştirmekte ve 4,000 in üzerinde bilgisayar şirketine ürün ve çözüm tedarik etmektedir.

İnsan Kaynakları Politikamız

İletişim yetenekleri güçlü, başarma arzusu yüksek, iş ve sonuç odaklı, bilgiyi paylaşan, sorumluluk alan, yetki kullanan, yeniliğe ve değişime hazır şirket olma kimliğimizi devam ettirmektir.

Şirketimiz, eğitim, motivasyon ve performans yönetimini etkin ve verimlilikle kullanarak bu görevi yerine getirir.

Armada, çalışanları için “tercih edilen şirket” olmayı İnsan Kaynakları stratejisi olarak kabul etmiştir.

Şirketimiz; önceden belirlenmiş kriterler ve hedefler doğrultusunda düzenli olarak performans değerlendirmesi yapar ve eğitim olanakları sunarak kariyer gelişimine destek olur.

 

Aramalar: , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir