Arma Filtre İş İlanları 2017

Arma Filtre 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Arma Filtre insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arma Filtre iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kaynak İşçisi, Torna Tesviye Elemanı, Havalandırma Imalat Elemanı, Üretim Elemanları. (Sakarya)

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi.

Arma Filtre A.Ş. 1988 yılında Sakarya Adapazarı‘nda kurulmuştur. Başlangıçta sadece filtre sistemleri konusunda çalışırken günümüzde faaliyet alanımız beyaz eşya, elektronik, otomotiv yan sanayilerini de içine alacak şekilde genişlemiştir. Toplam 32.000 m2 açık alan üzerinde 22.000 m2 kapalı alanda 2 fabrika ve 953 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Adek Bautelie GmbH 1992 yılında Almanya’nın Dusseldorf şehrinde kurulmuş olup, ürünlerimizin Avrupa pazarına satışından sorumludur.www.adek-bauteile.de.

Arma S.R.L. İtalya’daki müşterilerimize daha etkin bir hizmet sağlamak amacı ile 2006 yılında İtalya’nın Fabriano kentinde kurulmuştur. www.armasrl.com

Arma USA Kuzey, Güney Amerika ve Güney Doğu Asya’da satışlarımızın ve hizmet kalitemizin arttırılması amacı ile 2004 yılında California Los Angeles merkezli kurulmuş bir organizasyondur.

Arma Bautelie Sp. Z O.O. Polonya’daki müşterilerimize yönelik depolama, lojistik ve müşteri hizmetlerinin daha etkin bir şekilde koordine edilmesi amacı ile 2007 yılında faaliyete başlamıştır.

ARMA Componente S.L. İspanya’daki hizmet kalitemizin arttırılması amacı ile 2010 yılında İspanya/Barcelona-Castelldefels’de kurulmuştur.

Arma Filtre Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.

1. Organize Sanayi Bölgesi
1. yol No: 13 54060 / Arifiye
Sakarya – TÜRKİYE

Telefon: 0 264 276 90 10 (Pbx)
Fax:       0 264 276 90 12
E-mail: [email protected]

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir