Arkas Holding İş İlanları 2017

Arkas Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Arkas Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arkas Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Sorumlusu, Hava İthalat Müşteri Temsilcisi, Muhasebe Memuru, Elektrik Teknisyeni, Yönetici Asistanı, Yurtdışı Fuar Müşteri Temsilcisi,  İnsan Kaynakları Uzmanı, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Satınalma Uzmanı, Gemi Kontrol Memuru, Servis Danışmanı, Operasyon Sorumlusu, Grafik Tasarım Uzmanı, 2. El Satış Danışmanı, Mekanik Teknisyeni, Müşteri Temsilcisi, Şoför(Çekici), Hasar Danışmanı, Garaj Amiri, Ofisboy, Fatura Kayıt Elemanı, Stajyer.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi – Kariyer.net

SEÇME ve YERLEŞTİRME

Arkas Holding A.Ş. ve bünyesindeki şirketlere katılacak kişilerin seçiminde, işin gerektirdiği niteliklere uygun, yetkinlik bazlı seçme ve yerleştirme sistemi uygulanır.

Uluslararası taşımacılık ve hizmet sektörünün değişik kollarında faaliyet gösteren Arkas Holding’in insan kaynakları ihtiyacı, geniş bir yelpazede tanımlanabilir. Başvurular değerlendirilirken, açılan pozisyonun gerektirdiği öğrenim, deneyim ve yabancı dil bilgisi önemli olmakla birlikte, görüşmelerde değerlendirilen bireysel yetkinlikler de adayın seçiminde önemli rol oynar.  Arkas Holding ve bağlı şirketlerinde seçme ve yerleştirme süreci her şehirde ve her pozisyon için  standart olarak uygulanmaktadır. Açılan pozisyona uygun adayın seçilmesi ve işe alınmasında objektif yöntemler kullanılır.

Adaylar gazetelerde ve/veya internette ( www.kariyer.net ) verilen ilanlara başvurabileceği gibi; genel başvuru için [email protected] mail adresine özgeçmiş gönderebilirler. Tüm başvurular Arkas Holding insan kaynakları yetkilileri tarafından titizlikle incelenir ve uygun pozisyonlarda değerlendirmeye alınır. İlgili dönemde açık bir pozisyon yoksa da adaylar genel mülakatlara davet edilebilir, değerlendirme sonuçlarına göre yeni bir pozisyon oluştuğunda pozisyon bazlı değerlendirmeye alınabilir

STAJ OLANAKLARI

Arkas Holding ve bağlı şirketlerinde Ticaret / Endüstri Meslek Lisesi ve üniversite öğrencilerine staj olanağı sağlanır. Üniversite, Yüksekokul, Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi gibi öğretim kurumlarında öğrenim gören ve staj yapmakla yükümlü öğrencilerden başarılı olanlarına, staj yapma olanağı vermek, staj süresince öğrencilerin performanslarını izlemek ve üstün performans gösteren öğrencileri, öğrenimleri sonunda, Arkas Holding ve çatısı altındaki şirketlerimize kazandırmak, sistemin temel amacıdır. Bu amaç doğrultusunda şirketler, istedikleri stajyer sayısını ve bu stajyerlerde kendi çalışma koşullarına göre belirledikleri özellikleri Holding İnsan Kaynakları Müdürlüğü’ne bildirirler. Bu çerçevede: Üniversite Öğrencileri başvuruları Nisan ayı itibarı ile kabul edilir ve yaz aylarında tam zamanlı (16 Haziran -15 Eylül) staj programına alınabilirler. Ticaret / Endüstri Meslek Lisesi Öğrencileri başvuruları ise, Ağustos ayı itibari ile başlayıp söz konusu akademik yılın sonbahar-ilkbahar sömestrleri süresince (15 Eylül-14 Haziran) staj programına alınabilirler.

ÜCRET POLİTİKASI

Holding’in ücret politikası, rekabete dayalı ücret sistemi uygulayarak, personelin performansını ve kalitesini yükseltmeyi amaçlar. Bu nedenle ücretin belirlenmesinde personelin yetkinlikleri, performansları ve piyasa koşulları dikkate alınır. Şu an şirketimizde uluslararası HAY ücret sistemi kullanılmaktadır.

ÜCRET DIŞI OLANAKLAR

Arkas’ın tüm çalışanları, deneme süresi sonunda, özel sağlık sigortası kapsamına alınır. Ayrıca, yöneticiler için check-up uygulaması mevcuttur. Deneme süresi sonunda çalışanların talep etmeleri halinde, yardımlaşma sandığı uygulaması sayesinde personele kredi desteği verilir. Holding ve şirketlerinde personel ulaşımı, değişik güzergahlara konulan servislerle sağlanır. Yemek hizmeti ise, ya anlaşmalı firmalar tarafından verilir ya da yemek çekleri dağıtılır. Personelin motivasyonunu arttırmak ve kurumsal iletişimi güçlendirmek için çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler düzenlenir.

YÜKSELME OLANAKLARI

Arkas Performans Değerlendirme Sistemi, çalışanların gelecekteki başarılarını arttırmak için bireysel başarıyı analiz etmek üzere 2001 yılında uygulanmaya başlandı. Performans Değerlendirme Sistemi ile bireysel hedefler şirketlerin stratejik hedeflerine doğrudan bağlı hale getirildi. Bu sayede çalışanların kendilerine verilen hedefleri gerçekleştirmeleri ve iş hayatında başarılı olmak için gerekli temel yetkinlikleri geliştirmeleri sağlanır. Performans Değerlendirme Sistemi’nin sonuçlarına göre çalışanlarımızın kariyer planlamaları yapılarak, şirketler veya bölümler arasında rotasyon imkanları ve terfi olanakları yaratılır.

Arkas Otomotiv

Arkas Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. Türkiye’nin otomotiv sektöründeki çok markalı bayi grubudur. Arkas Otomotiv, denizcilik, lojistik, sigorta gibi toplam 61 şirketle farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Arkas Holding bünyesinde 2006 yılında Otomotiv Grup Başkanlığı olarak kurulmuştur.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir