Arıkanlı Holding İş İlanları 2017

Arıkanlı Holding 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Arıkanlı Holding insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arıkanlı Holding iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Satış Uzmanı, İnsan Kaynakları Stajyeri, Güvenlik Görevlisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Arıkanlı Holding’in kurulduğu günden bu yana kazandığı başarının asıl nedeni; alanlarında uzman, motivasyonu yüksek, bilgi ve deneyim sahibi çalışanlarıdır. Sürekli gelişim ve büyümeye destek sağlayabilecek kişilerin çalışmalarıyla Türkiye’nin birçok ilkini gerçekleştiren Arıkanlı Holding’in insan kaynakları politikası, Holding’in vizyon ve misyonunu destekleyecek şekilde oluşturuldu. Bu çerçevede, etkin bir işe alım süreciyle holding değerlerini yükseltecek, topluluk değerleri ile uyumlu çalışacak, katkılarıyla kurumu daha da ileriye götürecek çalışanları kazanmayı en önemli sorumluluklarımızdan biri sayıyoruz.

Eğitim, taşımacılık, medya ve yayıncılık, turizm ve sağlık, enerji, sanayi ve inşaat, organik tarım, sigortacılık alanlarında gerçekleştirdikleriyle önemli başarılara imza atan Arıkanlı Holding, 29 şirketi kapsayan yatırımlar zincirinin odağında yer alıyor.

Arıkanlı Holding’in temeli, MEF Dershaneleri’nin kurulduğu 1972 yılında atıldı. Arıkanlı Holding A.Ş.’nin kuruluşu ise 1996 yılında ‘‘strateji tespiti, kontrol, koordinasyon, geliştirme ve yönlendirme’’ çalışmalarını yapmak amacıyla, iştiraklerini aynı çatı altında toplamasıyla gerçekleşti.
Türkiye’de yarattığı ilklerle tanınan Arıkanlı Holding, çatısı altındaki tüm şirketlerle farklı alanlarda ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir