Aress Turizm İş İlanları 2017

Aress Turizm 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Aress Turizm insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aress Turizm iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara göre değişim göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

2010 yılında kurulan ARRİ TURİZM, Yaz ve Kış Sezonlarında; Yurtiçi ve Yurtdışı Turları, Kültür Turları, Kongre ve Fuar Organizasyonları, Toplantı ve Seminer Organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri, Münferit İş Gezileri ve Kayak Paketlerine kadar bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız müşterilerine daima yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen Tur Paketleri ve Kampanyalarıyla her zaman ilklere imza atmıştır.

Türkiye genelinde 100’ün üzerindeki acenteleri ve online rezervasyonuyla misafirlerine birebir rezervasyon imkanı sağlayan acentemiz ayrıca 0242 323 95 05 call center deneyimli seyahat danışmanlarıyla tüm turlarımız hakkında hatasız ve eksiksiz bilgilerle rezervasyonlarını mail-order sistemiyle birebir gerçekleştirebilmektedir.

Güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen acentemiz Başarının Detaylarda Gizli Olduğuna İnanmıştır ve deneyimli, profesyonel Müşteri İlişkileri ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir