Arcelor Mittal İş İlanları 2017

Arcelor Mittal 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Arcelor Mittal insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arcelor Mittal iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Büyük başarılar birlikteliklerde…

Kuruluşu 1983 olan ve 2007 yılında ArcelorMittal ile birleşerek Dünya’nın en büyük demir-çelik üreticisinin dağıtım ağına katılan Rozak, 130 bin tona varan stok hacmi ve 1000’den fazla ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin en büyük demir-çelik dağıtım merkezidir.

AMDS Rozak; Gebze, İkitelli, Ereğli gibi Türkiye’nin çeşitli stratejik bölgelerindeki depolama tesisleri ile yapı sektöründen, makine imalatına, gemi sanayine kadar demir-çelik ürünlerine ihtiyaç duyulan her alanda ithal ve yerli ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. Standart ürünlerin yanı sıra proje bazında özel kalite ve ebatlarda malzeme temini yapmaktadır.

AMDS Rozak, Türkiye demir-çelik pazarındaki lider konumuna, hızlı, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ulaşmıştır. Hedefleri doğrultusunda “sürekli eğitime” ve “sürekli gelişmeye” önem veren AMDS Rozak, dünya çapında başarılara imza atmaya devam etmektedir.

AMDS Rozak’ın temel hedeflerinin başında hizmet kalitesini daha da yükseltmek vardır. Bu hedefe ulaşmak için faaliyetlerinde aktif rol alarak büyük katkılar sağladığı Türk Yapısal Çelik Derneği’nin (TYÇD/TUCSA) üyesidir. Türkiye’de TUCSAMARK Belgesinin verildiği ilk satıcı kuruluş olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden AMDS Rozak, malzeme tedarikinde kalite öncüsü olup, kendine süreklilik, hız ve güven ilkelerini prensip edinmiştir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir