Arçelik-LG İş İlanları 2017

Arçelik-LG 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Arçelik-LG insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Arçelik-LG iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Tekniker, Teknisyen, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi 

Seçme Yerleştirme

Şirketimize Internet, e-mail, fax, posta veya iş istek formu doldurmak yoluyla yapılan tüm başvurular Başvuru Havuzu’ na güncellenir. ARÇELİK-LG Klima A.Ş. olarak amacımız, doğru adayları şirketimiz pozisyonlarına başvurmasını sağlamak, potansiyel aday sayısını arttırmak ve bu kişileri sağlıklı yöntemlerle değerlendirerek ilgili pozisyonlara yerleştirmektir.

İşe Alım Süreci

• Aday havuzundan uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. İnsan Kaynakları tarafından yapılan ön görüşme sonrasında yabancı dil testi ve kişilik envanteri uygulanır. Bu aşama sonrasında olumlu bulunan adaylarla ortak değerleri ve yetkinlikleri sorgulamak amacıyla İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisi ikinci bir görüşme gerçekleştirir.

• İlgili bölüm yönetimi ile yapılan ikinci görüşme sonucunda olumlu değerlendirilen adaylar arasından pozisyon için uygun bulunan adaylara ücret ve yan haklar hakkında bilgilendirme yapılarak iş teklifi yapılır. Adayın da mutabakatı ile işe giriş işlemleri gerçekleştirilerek oryantasyon süreci başlatılır.

Mavi Yaka İş Başvuru Detayları

Başvuru Yapacak Adayda Bulunması Gereken Genel Koşullar:
+ Belirli Süreli İş Sözleşmesi ile çalışacak.

+ 18 – 35 yaşları arasında olmak
+ MYO, Lise, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak.
+ Yukarıda sayılan okullardan mezun olunmamasına rağmen başvurulan pozisyonlara uygun belge sahibi (Forklift, Kaynak, Bakım, Kalite ve Yapılacak İşle İlgili Mesleki Eğitim, Kalfalık, Ustalık Belgesi) olanların iş başvuruları da şirketimizin bu işlere olan ihtiyaçları çerçevesinde değerlendirmeye alınır.
+ Vardiyalı çalışmayı kabul etmek.
+ Personel servislerine uygun ikamet (İzmit Yahya Kaptan – Bostancı arasında E-5 ve Gebze, Çayırova, Darıca semt içi ana yol güzergahında)
+ Çalışmasına engel sağlık sorunu olmamak (İşe giriş işlemleri sırasında sağlık tetkiklerinden geçebilmek)

+ Askerliği en az 1 yıl tecilli olmak

Staj

ARÇELİK-LG Klima A.Ş. olarak; lise ve üniversite öğrencilerine sağladığımız staj olanağı ile öğrencilerin gelişimine destek verip iş hayatına hazırlarken, şirketimizin gelecekteki potansiyel insan kaynağını belirlemeyi hedefliyoruz.

Üniversite staj başvuruları her yıl Mart ayı içinde web üzerinden alınmaktadır.

Lise staj başvurusu için bizzat şirketimiz İnsan Kaynakları Bölümleri’nden temin edilen staj başvuru formunun doldurulması gerekmektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir