Aras Kargo İş İlanları 2017

Aras Kargo 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Aras Kargo insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aras Kargo iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Kurye, Sürücü, Nakliye Pazarlama Sorumlusu, Nakliye Operasyon Yetkilisi, Şube Temsilcisi, Sürücü Kurye, Şube Yöneticisi, Satış Yöneticisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net – Yenibiris.com

Şirketimizde işe alım süreci, “fırsat eşitliği” esasına dayanmakta ve Personel Yönetmeliği’nde yer alan kriterlere göre yürütülmektedir. İşe alım sürecinde temel amaç, kurumumuzun değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, doğru işe doğru bireyi seçmek, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere ve yeterliliklere sahip adayları kuruma kazandırmaktır.

Sürecimiz, Kariyer.Net ve Yenibiriş.com adreslerinde ilgili iş ilanının yayınlanmasıyla başlamakta, başvuruların incelenmesi, sıralı mülakatlar, kişilik envanterleri yapılmasıyla devam etmektedir. Teklif yapılacak adaya referans kontrolü, ücret belirleme çalışmasının yapılması ve yazılı iş teklifinin sunulması ile sonuçlanmaktadır.

Değerlendirmelerimiz sonunda adaylara geri bildirim yapılmaktadır.
Şirketimize yapılan tüm başvurular gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliği gözetilerek değerlendirilmektedir.

ARAS HAKKINDA

Türkiye’nin doğusundan doğarak ülkenin yıldızı haline gelen Aras, bugün tam 34 yaşında. 34 yılda Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Aras Holding’in amiral gemisi Aras Kargo’nun temelleri 1979 yılında Aras Dağıtımı ve Pazarlama’nın kurulmasıyla atıldı. Türkiye’nin marka patentine sahip, TSE belgeli ilk kargo kuruluşu olan Aras Kargo bugün, 19 Bölge Müdürlüğü, 28 Transfer Merkezi, 844 şube, 3000 araçlık filosu ve 9000 kişilik uzman kadrosuyla, her ay 12 milyon kişi, kurum ve kuruluşa hizmet veriyor.

Ülkemizin bütün il ve ilçelerinde 1500’ü aşkın yerleşim birimine hizmet götüren Aras Kargo, ayrıca 1600’e yakın yerleşim merkezinde faaliyet gösteren Mobil Servislerle, hizmet sınırlarını her geçen gün daha da genişleterek hizmetlerine devam ediyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir