Aon Sigorta İş İlanları 2017

Aon Sigorta 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Aon Sigorta insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aon Sigorta iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Muhasebe Uzmanı, Bireysel Müşteri Temsilcisi, Resepsiyonist

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

İnsan Kaynakları

Dünya genelinde 65.000 çalışanı olan Aon’un İnsan Kaynakları Politikası, şirketin değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, “rekabetin giderek arttığı sigorta sektöründe insan kaynağını kullanarak farklılaşmaktır. Bu doğrultuda Aon, çalışanların tüm kapasite ve yeterliliklerini ortaya koyabilecekleri, yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve kendilerini büyük bir ailenin parçası olarak hissedebilecekleri, “öğrenen organizasyon” haline gelmeyi amaçlamaktadır.

Başarı Anahtarımız…

Aon ’da başarının anahtarı, “insan” faktörüdür. Bu nedenle, İnsan Kaynakları Departmanı’nın stratejik bir rol üstlendiği Aon ’da “başarı” ve “insan” aynı çatı altındadır.

İnsan Kaynakları, Aon ’un hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle işbirliği içinde, başarıyı temel alan, çağdaş insan kaynakları programlarını planlar ve uygular.

Başarı ve Yükselme Doğru Orantılıdır…

Aon ‘da kariyeriniz “yatay” ve “dikey” olarak gelişebilir. Yetki ve sorumluluktaki artış, ücret artışını da beraberinde getirir.

Sorumluluğun artması veya bir üst göreve gelmek, o görevin yetkinliklerine sahip olmayı gerektirir. Yükselmede, performans doğrudan etkilidir; bir başka deyişle, “başarı” ve “yükselme” doğru orantılıdır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir