Anemon Hotels İş İlanları 2017

Anemon Hotels 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Anemon Hotels insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Anemon Hotels iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

1990 yılından bu yana toplam 15 otelin işletmeye alınması şirketimiz tarafından gerçekleştirilmiş, halen 14 otel ile sektörel faaliyetlerine devam etmektedir. Grubumuz bünyesinde tamamı T.C.Turizm Bakanlığı tarafından tescil edilmiş 5 adet 5 yıldızlı otel, 7 adet 4 yıldızlı otel ve 2 adet özel belgeli tesis bulunmaktadır. Temmuz.2010 içinde hizmete açılan 4 yıldızlı “Anemon Antakya Otel” ile birlikte toplam oda sayımız 1,453’e çıkmıştır.
Ana iş konseptimiz şehir otelciliğidir. Anemon Otelleri olarak hizmet konseptimizi “seyahat eden iş adamlarına konforlu konaklama hizmeti ve bulunduğu bölgeye kongre, toplantı ve davetler için kaliteli hizmet ve ortam sunmak” olarak ifade etmekteyiz. Bu konsept gereği Türkiye’nin gelişen iş hayatına paralel olarak öne çıkan iller öncelikli olmak üzere, büyüme stratejilerimizi yürütmekteyiz.

Anemon Otelleri; 

ANEMON ADANA, ANEMON AFYON, ANEMON ANKARA, ANEMON ANTAKYA, ANEMON AYDIN, ANEMON ÇAVDARHİSAR, ANEMON ÇİĞLİ, ANEMON DENİZLİ, ANEMON EGE, ANEMON ESKİŞEHİR, ANEMON FUAR, ANEMON GALATA, ANEMON İSKENDERUN, ANEMON İZMİR, ANEMON KAPADOKYA,ANEMON KONYA, ANEMON KULA, ANEMON MALATYA, ANEMON MANİSA, ANEMON MARMARİS, ANEMON ORDU, ANEMON SAMSUN

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir