Anel Grup İş İlanları 2017

Anel Grup 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Anel Grup insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Anel Grup iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: MEKANİK BAKIM TEKNİKERİ, ÜRETİM VE BAKIM SORUMLUSU, ELEKTRİK SAHA MÜHENDİSİ, VAKIF STAJYERİ, ELEKTRİK BAKIM TEKNİKERİ, TEKLİF SORUMLUSU

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Çoklu Değerlendirme Süreci

Mülakata davet ettiğimiz adaylarımıza her pozisyon için tanımlanmış seçme ve değerlendirme sürecini uyguluyoruz. Özgeçmişi uygun bulunan adayların İnsan Kaynakları İş Ortaklığı tarafından görüşmeye davet edilmesi ve karşılanması, kurum kimliğimizi doğru yansıtabilmemiz için önemlidir. Aday ile biz Yetkinlik Bazlı Mülakatı gerçekleştirirken, ilgili Süreç Sorumlusu ise Teknik Mülakatını gerçekleştiriyor. Adayların farklı bakış açılarıyla da değerlendirilebilmesi için pozisyonun yan uzmanlık alanlarından sorumlularla da işbirliği yapıyoruz. İşe alım sürecinde uyguladığımız çoklu değerlendirme yapısı ile adayın çalışacağı diğer birimler ile tanışması, bakış açıları ve iş yapış biçimlerini tanımasını, aynı şekilde diğer birimlerin de aynı fırsatı değerlendirmesi ve kişinin yetkinlikleri ve işe uygunluğu ile ilgili görüşlerini belirtmelerini bekliyoruz. Böylece daha uzun soluklu ve verimli bir çalışma süreci için sağlam temeller attığımıza inanıyoruz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir