Anadolu Med İş İlanları 2017

Anadolu Med 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Anadolu Med insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Anadolu Med iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Anadolumed ecza deposu olarak, siz değerli müşterilerimize dürüst, ilkeli ve kaliteli bir hizmet anlayışını görev edindik.
Bizler  müşteri memnuniyetini sağlamak için , Anadolu yakasında Ataşehir merkez  şubemiz ile sizlere hizmet vermeye başladık , sonra sırasıyla Okmeydanı ve Beylikdüzü şubelerimiz olmak üzere şimdilik İstanbul’da 3 şubeyle ,Tarkya bölgesinde 1 şubeyle faaliyetimize devam etmekteyiz.
Deneyimli ve dinamik satış ekibimiz , hızlı ve yaygın servis ağımızla  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Birlikteliğinizin, bize verdiği güçten dolayı teşekkür ederiz.

Vizyonumuz;
Anadolumed ecza deposu olarak vizyonumuz;  Geniş ürün çeşidimiz, hızlı servis ağımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti odaklı güvenilir ecza deposu olmaktır.

Misyonumuz;
Dürüst, ilkeli ve kaliteli bir ecza deposu olarak, sektörel ihtiyaçları iyi tespit etmek, güncel ve gerekli değişimlere uyum sağlamak, eczacılarımızın ve ilaç endüstrisinin güvenilir ve daimi partneri olarak tüm Türkiye’ye hizmet vermektir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir