Anadolu Etap İş İlanları 2017

Anadolu Etap 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Anadolu Etap insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Anadolu Etap iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Bitki Koruma Uzmanı, Kalite Güvence Mühendisi, Laboratuvar Analisti, Ziraat Teknikeri, Ziraat Mühendisi, Operatör

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

AEP Anadolu Etap Penkon 2009 yılı sonunda Anadolu Grubu, Özgörkey Holding ve Brezilyalı Cutrale Grubu işbirliği ile meyvecilik ve meyve suyu sektöründe entegre operasyonları ile global tedarikçi olma hedefiyle kuruldu.

Anadolu Etap kendi tesislerinde işlemek üzere yüksek kaliteli hammadde ihtiyacını karşılamak ve taze meyve sektöründeki talebe de yanıt vermek amacıyla büyük ölçekli plantasyon yatırımlarına başlamıştır.

Mevcut çiftliklerinde “Sürdürülebilir Tarım İlkeleri”’ni benimseyen Anadolu Etap, meyvecilik ve tarıma dayalı endüstrinin global oyuncularından birisi olmak hedefiyle plantasyon yatırımlarına devam ediyor.

Büyüklüğü 24.000 dekar alan üzerinde kurulu çiftliklerinde Mayıs ayı itibariyle 2.5 milyon meyve ağacının dikimi tamamlanmıştır.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir