Anadolu Çağrı Merkezi İş İlanları 2017

Anadolu Çağrı Merkezi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Anadolu Çağrı Merkezi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Anadolu Çağrı Merkezi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Anadolu Çağrı Merkezi’nde seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, insan kaynakları vizyonu doğrultusunda, şirketin gelecekte de kalıcılığını sağlayacak ve başarısını sürdürecek, göreve uygun ve nitelikli kişileri bünyemize kazandırmaktır.

Eleman alımları, yıllık insan kaynakları planları çerçevesinde ve şirketimiz ihtiyaçları doğrultusunda yapılır. Açık pozisyonlar için adaylara, kariyer portalları, üniversitelerin kariyer günleri, gazete ilanları ve web sitemiz aracılığıyla ulaşılır. Şirketimize başvuruda bulunan ve ilgili pozisyonun gerektirdiği temel gerekliliklere sahip olan adaylar, öncelikle grup mülakatına, ardından da bireysel mülakata davet edilirler.

Bu aşamalarda başarılı bulunan adaylar, yetkinlik ve teknik sınavlara tabi tutulur; iş teklifi yapılarak şirketin gereksinimlerine ve niteliklerine uygun bölümlere yerleştirilirler.

Anadolu Çağrı Merkezi Hakkında

Anadolu Çağrı Merkezi, Kasım 2009’da kurularak Çağrı merkezi sektörüne güçlü bir adım atmıştır.
Çağrı merkezi hizmet maliyetlerindeki artış sebebi ile Çağrı merkezi hizmeti sunan firmalar bu hizmetin daha uygun koşullarda sağlanabileceği illere yönelmektedir. Maliyet odaklılığın yanı sıra sosyal sorumluluk bilinci ile hareketi ilke edinen şirketimiz bu yöndeki yatırımlarını 480 seat kapasite ile Eskişehir’de gerçekleştirmiştir. Genç nufüs ve teknolojik alt yapısı değerlendirildiğinde Eskişehir bu talebimizi rahatlıkla karşılamaktadır.

Sunduğumuz hizmetler ile yeni müşteri kazanımlarında, ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacimlerinin artışında da müşterilerimiz için etkin rol oynamaktayız. Hizmet kalitesinin sürekliliği ise temel prensiplerimiz arasında yer almaktadır. Sürekli ve düzenli eğitimler ile ekibimizin profesyonel gelişimi desteklenmektedir. Güvenilir hizmet anlayışı ile müşterilerimiz için değer yaratan sonuç odaklı hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir