Anadolu Ajansı İş İlanları 2017

Anadolu Ajansı 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Anadolu Ajansı insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Anadolu Ajansı iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Staj başvurusu için başvuru kanallarından stajyer alımı ilanına gözatabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel başvuru sonrasında uygun pozisyonlara alım yapılmaktadır.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi.

İnsan Kaynakları

Ajansımıza iş başvurusunda bulunmak için öncelikle kullanıcı olarak kayıt olmanız
ve “Online İş Başvuru Formu”nu doldurmanız gerekmektedir.

Anadolu Ajansı

Dünyanın sayılı ajanslarından biri olma hedefi doğrultusunda çalışan AA, kuruluşunun 92. yıl dönümünde 100. yıl hedeflerini kamuoyuyla paylaştı.

Genel Müdür Kemal Öztürk’ün ilk olarak çalışanlarıyla paylaştığı 100. Yıl Vizyonu çalışmaları kapsamında, üniversitelerden danışmanlık hizmeti de alınarak stratejik planlar hazırlandı. “Güvenilir, tarafsız, etik, hızlı” habercilik anlayışıyla AA’nın organizasyon şeması, görev tanımları, logosu, kurumsal kimliği ve internet sitesi sektördeki gelişmeler ışığında yeniden düzenlendi.

Anadolu Ajansı’nın 100. Yıl Vizyonu’nda ana hedef 2020 yılına kadar “dünyanın en etkili ilk 5 ajansı” arasına girmek olarak belirlendi.

Türkçe’nin yanında İngilizce, Arapça, Fransızca, Boşnakça, Hırvatça, Sırpça (BHS), Rusça ve Kürtçe dillerinde yayın yapan Anadolu Ajansı (AA), 100. Yıl Vizyonu çerçevesinde ‘Güçlü Türkiye’nin Güçlü Haber Ajansı’ olmasının yanı sıra; 11 dilde yayın yaparak dünyanın en etkin beş haber ajansından biri olma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir