Amerikan Hastanesi İş İlanları 2017

Amerikan Hastanesi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Amerikan Hastanesi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Amerikan Hastanesi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Biyomedikal Sorumlusu, Tıbbi Sekreter, Hemşire, Güvenlik Elemanı, Eczane Teknisyeni, Eczacı, Hasta Temsilcisi, Radyoterapi Teknikeri, Hasta Temsilcisi, Arşiv Elemanı,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Amerikan Hastanesi seçme ve yerleştirme sisteminin temel ilkesi; doğru zamanda, doğru yerde, uygun yetkinliklerde, kaliteli, Amerikan Hastanesi felsefesini, vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek; kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek; teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan; eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir. Adayların, işin teknik gereksinimlerine uygun özellikler taşımasının yanı sıra çok yönlü, öğrenmeye ve yeniliklere açık, insan ilişkilerinde başarılı ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilmektedir. Sağlık sektöründe çalıştığımız için “hasta memnuniyeti” odaklı bir çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda, hastalarımızın beklentilerini aşmayı hedefleyen bir çalışan potansiyelimizin olması bir zorunluluk. Her şeyden önce yaptığı işe gönülden bağlı olan, iletişim becerileri yüksek, empati kurabilen, takım çalışması ve inisiyatif alma konularında etkili, ayrıca işinin uzmanı olan kişilere potansiyel çalışan listemiz içerisinde yer verilmektedir.

Seçme ve yerleştirmede ana ilke, hiçbir ayırım yapmadan ve ayrıcalık tanımadan işin gerektirdiği yetkinliklere (bilgi, beceri, davranış) sahip kişilere eşit fırsat vermek ve ilerleme olanağı sağlamaktır.

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları’na, “Açık Pozisyonlar” linkinde yer alan İş Başvuru Formu doldurularak İnternet aracılığıyla başvuru yapılabileceği gibi, iş başvuru formu doldurularak ya da e-posta veya faks aracılığıyla özgeçmiş iletilerek de başvuru yapılabilir. Başvurular, veri tabanımızda altı ay süreyle kayıtlı olarak kalacaktır. Hastane kriterleri ve açık pozisyonlarımız için uygun olan adaylar, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından görüşmeye alınmakta, uygun görülen adaylar, ilgili iş alanları ile teknik görüşmelerin yapılması için yönlendirilmektedirler.

Süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara İnsan Kaynakları Bölümü tarafından iş teklifinde bulunulmaktadır.

Amerikan Hastanesi Hakkında

Amerikan Hastanesi, Vehbi Koç Vakfı bünyesinde kar amacı gütmeyen özel bir sağlık kurumudur.

Doktor, hemşire ve sağlık çalışanları, sahip olduğu tanı ve tedavi teknolojileri, idari sistem ve süreçleriyle sağladığı hasta bakım kalitesini 92 yıldır Kuzey Amerika standartlarında yaşatan Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, ülkemizde sağlık sektörünün gelişmesinde kilit rol oynamaktadır.

Etik yaklaşımı ve yarattığı güven duygusu ile doktorların, hemşirelerin, tüm sağlık çalışanlarının ve hastaların gözünde saygınlık kazanmıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir