Amd İş İlanları 2017

Amd 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Amd insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Amd iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: 

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Site.

AMD, bir şirketin var oluş amacının ürettiği şey kadar önemli olduğuna inanmaktadır. Müşterilerden, bize görüşlerini bildirmelerini ve soruları varsa rahatça sorabilmelerini teşvik etmekteyiz.

AMD’de, çalışanlarımız ürettiğimiz her şeyin merkezinde yer alır. Farklı bir dünya yaratmak isteyen ve yenilikçi ürünler ile müşteriye güven sunan ve temas ettikleri kişilerin yaşamlarını ciddi şekilde geliştiren çalışanlar arıyoruz. Bu da AMD Yolunun bir parçasıdır.

Neden AMD’de çalışmalıyım?

Çalışanlarımızın en değerli varlığımız olduğuna inanıyoruz ve tutkulu, yenilikçi ve kendini tam anlamıyla adamış çalışanlardan oluşan bir iş gücünün tercih edilen bir işvereni olmak için elimizden geleni yapıyoruz.. AMD’nin çalışmak için harika bir yer olduğunu kanıtlayan pek çok neden var:

Çalışanlarımıza Değer Veriyoruz

Çalışanlarımızı, iyi bir maaş, sağlık hizmetleri, çalışan yardım programları ve daha fazlasını içeren rekabetçi avantajlar ile destekliyoruz.

Çeşitliliğe Değer Veriyoruz

Farklı inançlara sahip farklı geçmişler ve coğrafyalardan kişileri işe alıyor ve her birinin kişisel farklılıklarına değer veren katılım sağlayıcı bir ortam sağlıyoruz

Aileleri Destekliyoruz

İş ile aile yaşamı arasında sağlıklı bir denge olması için çalışanlarımızı teşvik ediyoruz.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir