Altınbaş İş İlanları 2017

Altınbaş 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Altınbaş insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Altınbaş iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru, Satış Temsilcisi-Ankara, Günlük Kasa Personeli, Marmara Forum AVM Mağaza Uzman Satış Danışmanı, Malatya Park AVM Mağaza Müdür Yardımcısı, Ankara AVM Mağaza Müdür/Müdür Yardımcısı, Ankara AVM Mağaza Satış Danışmanı,  Sabiha Gökçen (Dış Hatlar) Satış Danışmanı, Alanya Bayi Muhasebe Müdürü,  Olivium AVM Mağaza Satış Danışmanı,  Sultanahmet Cadde Mağaza Uzman Satış Danışmanı, Ankara Optimum AVM Bayi Mağaza Satış Danışmanı,  Profilo Bayi Mağaza Personeli.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi Kariyer.net

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

İNSAN KAYNAKLARI VİZYONUMUZ:

Yetenekli, şirketine bağlı, Altınbaş değerlerini benimsemiş verimli bir işgücüne sahip olmak.

İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ

Hedef ve stratejilerimiz ile uyumlu olarak çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarının hayata geçirilmesini, ihtiyaçlar paralelinde uzmanlaşmış kadroların istihdamını sağlamak ve geleceğin kadrolarının yetiştirilmesi için gerekli planlama ve uygulama faaliyetlerini yürütmek, etkinlik ve verimliliği sağlayacak yapılanma ve iş süreçlerinin uygulanmasını sağlamak.

İNSAN KAYNAKLARI STRATEJİMİZ:

Kurumun stratejik hedeflerine ulaşması  ve sektördeki liderliğini sürdürebilmesi için, organizasyonun bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını analiz etmek, güvenilir, hızlı hareket eden ve proaktif bir organizasyonel yapıyı sağlamak, bu ihtiyaçlara en uygun insan kaynağını geliştirecek sistemleri kurmaktır.

TEMEL DEĞERLERİMİZ:

1. Tüm faaliyetlerimizde “önce insan” ilkesini temel değer olarak kabul ederiz.

2. İlişkilerimizde karşılıklı sevgi, saygı ve güven ortamına önem veririz.

3. Lider konumda kalabilmek için farklılaşma ve sürekli yenilenmeyi temel ilke kabul ederiz.

4. Ekip çalışmasının önemine inanırız.

5. Müşteri ve pazar odaklı düşünürüz.

6. Müşterilerin ve çalışanların memnuniyetine önem veririz.

7. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimine önem veririz.

8. Sonuç odaklı düşünürüz.

9. Başarıya giden yolun özverili ve disiplinli çalışmaktan geçtiğine inanırız.

İŞ AİLELERİMİZ (DEPARTMANLARIMIZ):

Şirketimizde mevcut tüm görevler içerik, bilgi ve beceri gerekliliğine göre benzer işler iş aileleri (departmanlar) biçiminde aşağıdaki şekilde sınıflandırılmıştır:

  • Denetim
  • Ürün Yönetimi
  • Kurumsal İletişim ve Pazarlama
  • Perakende
  • Mali İşler
  • Emlak Yönetimi
  • İş Geliştirme ve Satınalma
  • Bilgi İşlem
  • İnternet Teknolojileri
  • İnsan Kaynakları

PERFORMANS DEĞERLENDİRME:

Performans değerlendirme sistemimiz, yılda 1 kez uygulanan ve yıl içinde de gelişimi izlenen hedef ve yetkinlik odaklı bir sistemdir. Şirketimizin vizyon-misyon ve stratejilerinin oluşturulması ve gerçekleştirilmesinde, çalışanlarımızın bireysel katkılarını görmelerini sağlamak, çalışanlarımıza verilen hedeflerin şirketimiz hedefleriyle örtüşmesi, hedeflerimizin gerçekçi olması ve karşılıklı güvene dayanması sistemimizin esasını oluşturmaktadır.

ÜCRET POLİTİKAMIZ:

Ücret kademelerimiz, güncel piyasa eğilimlerini yansıtabilmek ve personelin artan performansını değerlendirmek amacıyla düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Piyasa koşulları ve şirket içi dengeler göz önünde bulundurularak, eşit işe eşit ücret uygulanması esastır. Çalışanlarımıza yılda 12 maaştan oluşan (yıllık) ücret politikası uygulanmaktadır. Belirlenmiş şirket politikaları çerçevesinde, yılda 1 (bir) kez Ocak ayında piyasa konumlandırması ile kişisel ve takım performans sonuçları dikkate alınarak ücret artışı yapılabilir.

EĞİTİM:

En büyük sermayemizin insan olduğunu düşünerek, bu sermayeye ne kadar çok yatırım yaparsak geri dönüşünün daha fazla olacağı kanaatindeyiz. Bu nedenle, Altınbaş‘ta, yüksek performansı destekleyecek çalışan gelişimini esas alan bir eğitim ve gelişim sistemini esas almaktayız.

SEÇME-YERLEŞTİRME UYGULAMALARIMIZ:

Seçme-Yerleştirme uygulamalarımız yetkinlik modelimizde yer alan özelliklere göre yapılmaktadır. Adaylarımızın pozisyonlara uygunluğu yaptığımız mülakatlar ve test vb. uygulamalarla değerlendirilmektedir.

KARİYER PLANLAMAMIZ:

Genel müdürlük ve mağazalarımızda çalışanlarımızın kariyer planı; performans değerlendirme sistemi, ilgili pozisyon için yapılandırılan kariyer planı ve eğitim gelişim süreçleri ile desteklenerek belirlenmektedir. Yılda 1 kez yapılan performans değerlendirme sürecinde, çalışanın potansiyeline ilişkin değerlendirmeler de göz önünde bulundurulur.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN:

Başvurularınızı web sitemiz iş başvuru bölümündeki CV gönderimi alanından gerçekleştirebilir ayrıca [email protected] adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Altınbaş

Marka Yönetim Merkezi
Adres : Nuruosmaniye Cd. No:49 Nuruosmaniye 34120 Fatih İstanbul
Tel : 0 (212) 455 29 00
Faks : 0 (212) 513 31 33

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir