Altınay Robot İş İlanları 2017

Altınay Robot 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Altınay Robot insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Altınay Robot iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mekanik Tasarım Teknikeri, Tasarım Mühendisi, Satış Mühendisi, Otomasyon Mühendisi,

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

İşe Alım Süreci

İşe Alım sürecimiz, Şirketimiz’e elektronik ortamda ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen yetkinliklere sahip adaylar iş görüşmelerine çağırılırlar. Aranan pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili Bölüm Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar ve Davranışa Odaklı Görüşme Teknikleri kullanılarak adayların bilgi ve becerileri görüşmeler sırasında sorgulanır. Görüşmeler, ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilecek farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile desteklenir. İşe alım yapılması planlanan pozisyona uygun aday yerleştirildiğinde ise diğer adaylarımıza telefon ya da elektronik posta vasıtasıyla mutlaka geri dönüş yaparız.

Bize Başvurmak istiyorsanız; internet sitemizde yer alan “Açık Pozisyonlar” başlığı altında niteliklerinize uygun bir pozisyona başvurabilir; Ya da Genel İş Başvurusu da yapabilirsiniz. Genel iş başvurusunda bulunduğunuzda özgeçmişiniz otomatik olarak aday havuzumuza alınacak ve niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

Staj

Öğrencilerin iş hayatını tanımaları ve deneyim kazanmaları için Şirketimiz yaz aylarında üniversite, kış aylarında meslek lisesi öğrencilerine staj imkanı sunmaktadır.

Stajyer seçiminde; 4 yıllık üniversite öğrencilerinin en az 3. sınıfta, meslek yüksekokulu öğrencilerinin ise 2. sınıfta olmaları gerekmektedir.

Staj başvurusu yapmak isteyenler her yıl Nisan ayının ilk haftası içinde “Açık Pozisyonlar” başlığı altında yer alacak işler arasındaki “Staj”  işaretli ilanlara başvuru yapabilirler.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir