Alstom İş İlanları 2017

Alstom 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Alstom insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Alstom iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Test Mühendisi, Teknik Proje Yöneticisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

Alstom’da Çalışmak…

Bir dünya devi olan Alstom’un başarısının temelinde “insan”a verdiği değer yatar. Her çalışanımızın şirketimize ayrı bir değer kattığını düşünüyoruz. İnsan Kaynakları, bu anlamda bizim için büyük önem taşıyor. Her başarılı iş, inanç ve özveriyle çalışan ekiplerin gücünden doğar. Dünya çapında 92.000 çalışanı olan Alstom’un faaliyet gösterdiği sektörlerde bir dünya lideri olmasının arkasında yatan en temel neden, insan kaynağıdır. Bu liderliği muhafaza eden güç de, yine Alstom çalışanlarının sinerjisidir.

Yenilikçi düşüncelere destek veren Alstom, kişisel ve profesyonel gelişiminiz için büyük fırsatlar barındıran kariyer seçenekleri sunmaktadır.

Kurumsal değerlerimiz “Güven”, “Ekip” ve “Faaliyet”, Alstom’daki kariyer deneyiminizi tanımlayan unsurlardır. Türkiye’de yaklaşık 1.200 kişiden oluşan ekibimiz, kurumsal değerlerimizi 70’ten fazla ülkede yer alan meslektaşlarıyla birlikte her gün hayata geçirmektedir. Ekibimiz, Türkiye’nin enerji ve raylı ulaşım altyapısında karşılaştığı zorlukları aşmasına katkıda bulunacak yeni nesil teknolojik gelişmeleri temin etmektedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir