Alp Hindi İş İlanları 2017

Alp Hindi 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Alp Hindi insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Alp Hindi iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Alphindi, beyaz hindi sektörüne 1997 yılında deneme üretimleri ile başlamıştır. Başlangıcından itibaren üretimini sürekli büyüterek, damızlık ünitesini de bünyesine eklemiş ve damızlık tesisi, kuluçkahanesi, yem fabrikası, yetiştirme kümesleri, kesimhanesi, parçalama-paketleme-şoklama ve muhafaza tesisleri ve dağıtım kanalları ile ülkemizin tam entegre üretim yapan tek hindi tesisi olarak sektörde öncü firma olmuştur.

Alphindi 2008 yılında Türkiye’deki tek hindi damızlık işletmesini yıllık 1,5 milyon adet yumurta üretim kapasitesiyle kurmuş, 2012 yılında ikinci damızlık tesisini faaliyete geçirerek yumurta üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır.

Alphindi damızlık işletmeleri konusunda dünyanın en büyük şirketleriyle işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Damızlık civcivlerimiz modern damızlık kümeslerimizde, maksimum biogüvenlik tedbirleri alınmak suretiyle uzman veteriner hekimleri ve ziraat mühendislerinin kontrolü ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı yetkililerinin denetimi altında büyütülmektedir.

Alphindi Damızlık İşletmesi ticari faaliyetlerinin yanı sıra üniversiteler, Tarım Bakanlığı ve Tübitak gibi kuruluşlarla ve Avrupa’da Sektörde faaliyet gösteren şirketlerle hindi yetiştiriciliği, yapay tohumlama teknikleri, konularında ortak bilimsel çalışmalar yapmaktadır. Alphindi Damızlık İşletmesi kısa sürede hem ticari faaliyetler hem de yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda Avrupa’da sayılı hindi damızlık işletmeleri arasında yerini almıştır.
Alphindi, tüm bu yatırımlarının ve çalışmalarının neticesinde sektörde hak ettiği yeri almıştır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir