ALD Automotive İş İlanları 2017

ALD Automotive 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

ALD Automotive insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda ALD Automotive iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar:  PRE-APPROACH&SALES ACCOUNT SPECIALIS

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

ALD Automotive Grubu
1 milyondan fazla araçtan oluşan filosu ile ALD Automotive-Wheels, araç filoları finansmanı ve yönetiminde küresel bir liderdir. 50 yılı aşkın bir süredir profesyonellik ile kaliteyi buluşturan tecrübe; müşterilerin memnuniyetini ön planda tutan 4,000 çalışan.

Dünya çapında 40 ülkede hizmet: Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Avusturya, Belçika, Brezilya, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Fas, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malezya, Meksika, Mısır, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Türkiye, Ukrayna ve Yunanistan.

ALD Automotive, Société Générale Group’un ve onun Uzmanlaşmış Finansal Hizmetler (DSFS) kolunun tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşudur.

ALD Automotive, Kuzey Amerika merkezli filolar için Wheels ile ortak çalışmaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir