Alarko Carrier İş İlanları 2017

Alarko Carrier 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Alarko Carrier insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Alarko Carrier iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Muhasebe Şefi, Planlama Şefi, Planlama Mühendisi, SİSTEM NETWORK VE GÜVENLİK UZMAN YARDIMCISI, GENEL BAŞVURU ENGELLİ, Teknik Ofis Şefi / Müdürü, Yönetici Asistanı, Satınalma Şefi, Sözleşme Tatbikat ve Hakediş Şefi, Deniz Yapıları Mühendisi (İnşaat), Satınalma Müdürü, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Şefi, Bütçe ve Mali Raporlama Uzmanı, Yazılım Uzmanı.
Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.
Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi
İş Başvurusu

Internet üzerinden Alarko Carrier’a yapılan başvurular Alarko Holding “İş Başvurusu Havuzu”nda toplanır. Yapılan başvurular Alarko Carrier ve Alarko Holding’e bağlı tüm şirketlerin İnsan Kaynakları Bölümü tarafından tarafından izlenir ve değerlendirilir. Eğer özellikle Alarko Carrier tercih ediliyorsa bunun iş başvuru formunda belirtilmesi gerekir.

Yeni bir personel gereksinimi olan bölüm, Alarko Carrier İnsan Kaynakları’na başvurur. İnsan Kaynakları başvuru havuzundaki kayıtları değerlendirir. Uygun olanlar varsa başvuru sahibini arar ve başvurusunun geçerli olup olmadığını araştırır. Aday başvurusunun geçerli olduğunu bildirirse iş başvurusu işlemlerini başlatır.

Eğer havuzdaki başvurular yetersizse ilan yoluyla eleman ihtiyacı duyurulur. Bu duyurulara “İş İlanları” başlığı altından ulaşılabilir ve online başvuru yapılabilir.

Başvurusu uygun görülen aday, ön görüşme için Alarko Carrier İnsan Kaynakları Bölümü’ne davet edilir. Bu görüşmede adaylara Alarko Carrier’e uyum, kişilik envanteri ve ihtiyaç görülürse genel yetenek testi uygulanır. Görüşmenin sonucu olumlu ise, aday ilgili bölüm sorumlusunun da katıldığı ikinci görüşmeye çağrılır. Bu görüşmenin de sonucu olumlu olursa adayın Alarko Carrier ailesine katılması için Personel Bölümü tarafından gerekli işlemler başlatılır.

Alarko Carrier Çalışanları

Türkiye’de yarım yüzyıla yaklaşan geçmişiyle Alarko’nun kendi alanında dünyanın en önde gelen uluslararası kuruluşu olan Carrier ile kurduğu ortaklık oluşan Alarko Carrier 21. yüzyıla ufkunu ve hedeflerini geliştirmiş, dünyaya açılmış olarak girmiştir.

Alarko Carrier’in kendini var eden kaynaklara yaklaşımı insan önceliklidir. Sonuçta tüm kaynakları yöneten, denetleyen, geliştiren çalışan ve karar veren insandır. Çalışanının kalitesi, kapasitesi ve gelişmişliği bir kurumun sahip olabileceği en büyük zenginliktir.

Alarko Carrier, ana ilkeleri doğrultusunda çalışanlarını kişisel ve mesleki olarak geliştirmeye ve bağımsızlaştırmaya, başarıyı onlarla paylaşmaya her koşulda özen gösterir.

Genel Merkez Adresi ve Telefon Numarası

Adres: GOSB – Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Şahabettin Bilgisu Cad. 41480 Gebze – KOCAELİ
Telefon: 0262 648 60 00
Faks: 0262 648 60 08
E-mail: [email protected]

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir