Aktif Bank İş İlanları 2017

Aktif Bank 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Aktif Bank insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aktif Bank iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Deneyimsiz Adaylar

Üniversiteden yeni mezun olmuş veya bankacılık alanında tecrübesi bulunmayan adaylar, Bankamız Şube veya Genel Müdürlük birimlerinin ihtiyaçları kapsamında değerlendirilmektedir. Bu kadrolara katılacak adaylara öncelikle genel yetenek ve yabancı dil testleri uygulanır. Daha sonra mülakata alınan adaylar, bankanın gereksinimlerine ve adayın niteliklerine göre uygun bölümlere yerleştirilirler. Deneyimsiz adaylarda aranan temel nitelikler aşağıda belirtilmiştir.

  • Deneyimsiz adaylar için 28 yaşını geçmemiş olmak,
  • Üniversite mezunu olmak,
  • Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya en az iki yıl tecilli olmak.

Deneyimli Adaylar

Deneyimli çalışanlara yönelik alımlarımız ile, Bankamızın ihtiyaçları doğrultusunda, sektörde konusunda uzman profesyonellerin de aramıza katılmalarını sağlıyoruz. Deneyimli adayların alım süreci, görüşmeler ve kişilik envanteri uygulanarak gerçekleştirilmektedir.

Stajyer 

Bankacılık sektörünü ve Bankamızı tanımak isteyen 4 yıllık üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencileri ile Meslek Yüksek Okullarının Bankacılık ile ilgili bölümlerinde okuyan son sınıf öğrencilerine, Şube ve Genel Müdürlük birimlerinde staj olanağı sağlanmaktadır. Seçilen stajyerlerin öğrenimleri sonrasında Banka’da değerlendirilebilecek niteliklere sahip olmaları aranmaktadır.

Ayrıca, “3308 nolu Mesleki Eğitim Kanunu” uyarınca, Ticaret Lisesi son sınıf öğrencilerine bu kanunun ilgili hükümlerine göre beceri eğitimi olanağı tanınmaktadır. Bu kapsamdaki öğrencilerin staj dönemi, öğretim yılı süresidir.

Staj başvurusu yapmak için “İş Başvurusu” bölümünde yer alan staj başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir