Aksigorta İş İlanları 2017

Aksigorta 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Aksigorta insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Aksigorta iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

 

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir. Aksigorta’nın çeşitli departmanlarında stajyer olarak görev yapmak için başvurabilirsiniz. Staj Başvurusu İçin Tıklayın.

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma Arası 09:00-12:30 & 13:30-17:00

Uygun Pozisyonlar: Müşteri Deneyimi Uzmanı,  Acente Satış Uzmanı,  Acente Satış Destek Uzmanı,  Satış Yetkilisi,  IT Çözüm Geliştirme Birim Yöneticisi,  Yönetici Asistanı,  İş Zekası Kıdemli Uzmanı,  Oto Dışı Hasar Kıdemli Uzmanı,  Banka Satış Uzmanı/Yöneticisi,  Banka Sigortacılığı Bölge Müdür Yardımcısı, Engelli Kadrosu.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net – Resmi Web Site.

İş Başvurusu

Aksigorta; güvenilirliği, dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli gelişmeyi hedefleyen öncü bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı sigorta sektöründe bizi zirveye taşıyan en değerli kaynağımız çalışanlarımızdır. İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve ana değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların katılımını sağlayan, işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı ve Aksigorta’nın ana sermayesi olan çalışanların profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

İnsan Kaynakları Uygulamaları
İşe Alım

Aksigorta’da tüm pozisyonların gerektirdiği özellikler tanımlanmıştır. İşe alım süreci sırasında adaylar, bu gereklilikler doğrultusunda değerlendirilir. İşe alım sürecinde mülakat, çeşitli analizler ve referans kontrolü yapılarak en doğru adayın işe yerleştirilmesi sağlanır.

Performans Yönetimi

Sene başında her çalışan, yöneticisi ile birlikte, şirket hedefleri ile ilişkili, spesifik ve ölçülebilir iş hedeflerini ve kendilerini geliştirmek istediği yetkinlik hedeflerini belirler. Sene ortasında yönetici ve çalışan bu hedefler üzerinden ara değerledirme yapar . Sene sonunda bütün bir yıl ile ilgili değerlendirme yapılır ve bu değerlendirme sonuçları, çalışanıneğitim ihtiyacının belirlenmesindeve ücret ayarlamalarında etkin rol oynar.

Ücret ve Diğer Haklar

Aksigorta’da sektör koşullarını ve enflasyon oranını dikkate alan, Performans Değerlendirme Sistemine dayalı, adil ve gerçekçi bir ücret politikası uygulanmaktadır. Ücret; maaş ve 4 ikramiyeden oluşur. Hizmet merkezi çalışanları için 12 maaş ve performans primi sistemi uygulanır. Aksigorta ayrıca çalışanlarına öğle yemeği ve geliş gidişlerde servis imkanı sağlar.

Sosyal Aktiviteler

Hem şirket tarafından düzenlenen kurumsal aktiviteler, hem de şirketin desteklediği çalışanların kendilerinin bir araya gelerek oluşturdukları kulüpler tarafından düzenlenen sosyal aktivitelerle, iç iletişimin kuvvetlenmesi ve çalışanların ilgi alanları doğrultusunda kendilerini geliştirmektedirler. Çalışanlar tarafından yönetilen sosyal kulüpler:

Tiyatro Kulübü
Bowling Kulübü
Müzik – Ritm KulübüRitmAks Ekibi
Sabancı Türk Sanat Müziği Korosu
Dans Kulübü
Sosyal Etkinlik Kulübü
Fotoğrafçılık Kulübü

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir