Akşan Yapı İş İlanları 2017

Akşan Yapı 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Akşan Yapı insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Akşan Yapı iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Teknik Ofis Mühendisi / Mimarı, Arazi Geliştirme Sorumlusu

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Uzun yıllar boyunca hem özel sektör, hem de resmi kurumlar için taahhüt ve yap-sat projeler gerçekleştirmiş olan ve kurucularının sektördeki deneyimi 70’li yıllara dayanan grubun ilk şirketi olan Akşan Yapı, 1984 yılında kurulmuştur.
Akşan Yapı, dünya yapı endüstrisindeki gelişmeleri yakından izlemiş ve yapı endüstrisinde hızlı ve ekonomik bir sistem olarak tercih edilen, aynı zamanda da 1999 depreminden sonra deprem gerçeğine karşı çok sağlam çözümler sunan Hafif Çelik Yapı Sistemi alanına yönelmiştir.
2000 yılında kurduğu Akkon Çelik, hafif çelik üretim fabrikasıyla başta Amerika olmak üzere deprem riskiyle yaşayan gelişmiş ülkelerin tercih ettiği Hafif Çelik Yapı Sistemlerini ülkemizde yaygınlaştırmayı amaçlamış ve bu doğrultuda Türkiye’de birçok konut, sosyal yapı, endüstriyel yapı, kooperatif ve gayrimenkul geliştirme projelerine imza atarken, yurt dışında da önemli projeleri hayata geçirmiştir. Çok kısa sürede yaklaşık 1 milyon m2 yapı inşa eden Akşan Yapı, Akkon Çelik fabrikasıyla, yıllık 20.000 ton üretim kapasitesini yakalamış, Türkiye’nin en büyük ve Avrupa’nın 3 büyük üreticisinden biri olmuştur. Fakat Akşan Grup, 2 milyon m2’ye ulaşan tecrübesi ve dünya sıralamasındaki yeriyle, 40 yıla varan ve tüm dünyayı kapsayan uluslar arası deneyimleriyle yetinmemektedir. Hep daha iyisini, hep daha sağlıklısını, hep daha ilerisini görmek, yapmak, sunmak için çalışır. “Daha iyisi yapılabiliyorsa, önce biz yapmalıyız!” felsefesidir girişimciliğinin, dinamiğinin arkasındaki güç. Akşan Grup, mutluluğun mimarisinin ve çağdaş yaşamın peşindedir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir