AKLease İş İlanları 2017

AKLease 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

AKLease insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda AKLease iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: MIS Raporlama Uzmanı, Finansal Kontrol Uzmanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: [email protected]

Aklease’in dinamik, inisiyatif kullanan ve yaratıcı ekibinin arasındaki yerinizi alın! Sektöre dair bilginizi, güvenli ve donanımlı bir şirkette pekiştirin, kariyer yolculuğunuzun en büyük adımlarından birini Aklease’de atın!

Akbank, sadece sektörde değil, ülkemizdeki tüm sektörler içinde her yönüyle örnek gösterilen bir kurum. Bir Akbank iştiraki olan Aklease ise yıllar içinde sektörün öncülerinden biri olmasını sağlayan başarılı projelere imza atmayı sürdürüyor. Kapılarını her zaman profesyonellere olduğu kadar, bu alanda özel bir tecrübe kazanmak isteyen gençlere de açıyor.

Türkiye’nin güven veren kuruluşlarından birinde kariyerinize yeni bir yön vermek ya da ilk kariyer adımınızı bu güven veren ortamda atmak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise, Aklease’in temsil ettiği dinamik yapının bir parçası olmamanız için hiçbir sebep yok!

Neden Aklease?

Aklease, geniş bir yelpazede yer alan müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik özel leasing çözümleri sunuyor. Bu özel çözümler yaratıcılık ve dinamizm gerektiriyor. Ekibimiz bu noktada tecrübelerini paylaşmak için sizleri bekliyor.

Eğitimin önemi

Verdiğimiz eğitimler, dinamikleri son derece farklı olan bu sektörde hizmet verecek donanımlı profesyoneller haline gelmenize olanak tanıyor. İşe başlama, kariyer, yönetici geliştirme, kişisel gelişim, e-öğrenme eğitimleri; gelişim programları ve uluslararası eğitim ve konferanslara katılım fırsatları, eğitim alanında düzenlediğimiz faaliyet ve organizasyonlardan sadece birkaçı.

Şirket yapısı

Bağımsız ve kendi içinde çözümler sunabilen şirket yapısıyla Aklease; satış ve satış sonrası hizmetler, iş geliştirme ve pazarlama, insan kaynakları, finansman, krediler, risk yönetimi, iç kontrol ve varlık yönetimi birimlerini kendi bünyesinde barındırıyor. Bu yapılanma biçimi, tüm birikimini ve profesyonelliğini devreye sokarak hızlı pozisyon almasına olanak tanıyor.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir