AKE Asansör İş İlanları 2017

AKE Asansör 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

AKE Asansör insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda AKE Asansör iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Haftaiçi Çalışma Şekli: 08.00 – 18.00

Uygun Pozisyonlar: Asansör Bakım Onarım Elemanı,  Montaj Teknikeri, Elektrik Elektronik Mühendisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: [email protected]  – Kariyer.net

İŞE ALIM POLİTİKAMIZ

AKE ailesine katılarak kariyerinizde yeni bir başlangıç yapmak ister misiniz?

AKE‘nin varoluş kaynağı, çalışanlardır. Çalışanlarımızın kalitesi AKE‘nin ürün ve hizmet kalitesinin en büyük güvencesidir.

İnsan kaynaklarına yaklaşımımızdaki temel anlayış; çalışanlarımızın memnuniyeti, yaratıcılıklarının harekete geçirildiği verimli çalışma ortamlarının yaratılması, takım anlayışı içinde eşgüdümlü hareket edebilme, öneriler geliştirme ve gerçekçi karar verebilme becerilerini geliştirmeyi esas almaktır.

Şirketimize [email protected] adresine özgeçmiş göndererek, kariyer.net veya bazı gazetelerde yer alan ilanlarımızda belirteceğimiz şekilde de başvurabilirsiniz. Başvuran adayların özgeçmişleri öncelikle insan kaynakları tarafından değerlendirilir. Adaylar, değerlendirme sonrasında ön görüşmeye davet edilir. Ön görüşme sonucunda, işe uygun bulunan adaylar ilgili birimin yöneticisi ile bir görüşmeye daha çağrılır.

İki ya da üç aşamada gerçekleşen bu görüşmeler sonucunda uygun bulunan adaylar işe alınır. Söz konusu süreç açık pozisyon kapatılıncaya kadar sürdürülür. Başvurunuz özenle değerlendirilecektir. Bir ilanımıza başvurduysanız sonuç ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

AKE MERKEZ

Adres : Atatürk Bulvarı Antalya Organize San. Böl.
Telefon : +90 242 258 15 70 (pbx)
Fax : +90 242 258 15 69

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir