Akçansa İş İlanları 2017

Akçansa 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Akçansa insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Akçansa iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar:  Makine Bakım PlanlamaTeknisyeni,  Teknik Pazarlama Uzmanı, Elektrik Bakım Mühendisi,  ÜRETİM/BAKIM İŞÇİSİ,  Genel Başvuru,  Genel Başvuru – Engelli Kadro,  İSG Eğitim Uzmanı-LADİK,  Electrical Maintenance Engineer.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web SitesiKariyer.net

Tüm adaylarda aranan asgari nitelikler

Asgari eğitim düzeyiniz: Üniversite (Kapsam-dışı çalışanlarımız için)

Sosyal özellikler ve temel yetkinlikler: İnsan ilişkilerinde başarılı, başarma arzusu yüksek, ekip çalışmalarında uyumlu, bilgi edinmeye ve yeniliklere açık, müşteri odaklı düşünen ve hareket eden, bireysel gelişime inanan

Yabancı dil: İyi derecede İngilizce bilgisi

Deneyim: Pozisyona göre değerlendirilir

Askerlikle ilgili tutumlar: Erkek adayların, askerliğini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

İşe Alma ve Yerleştirme

İşe Alım sürecimizin amacı doğru işe doğru insanı bulmak ve yerleştirmektir. Bu sayede uzun vadeli, verimli ve etkin bir çalışma hayatı oluşturulacağına inanmaktayız. Tüm pozisyonlar için iyi düzeyde yabancı dilbilgisi, başarılı bir öğrenim geçmişi ve gelişmiş sosyal yetkinlikler ile ortak şirket değerlerimizin temsili temel koşullarımızdır.

Başvurunuz incelenmesinin ardından mevcut boş pozisyonlar çerçevesinde değerlendirilecektir. Başvurunuz ilgili pozisyonun gerektirdiği şartları sağlaması durumunda karşılıklı görüşme ile beklentilerin uyumu saptamak için ilk görüşme gerçekleştirilecektir. Görüşmelerimizi yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakatlar, envanter testleri ve yabancı dil ölçüm testleri ile desteklemekteyiz. Tüm görüşmelerimizde sistematik ve objektif yaklaşım esasından ödün verilmemektedir.

İşe alım sürecinde gerek İK gerekse ilgili departmanlar, adayları sadece o an için ihtiyaç duyulan pozisyon dahilinde değil, gelecekte aynı fonksiyonda ya da Akçansa’nın diğer birimlerindeki farklı pozisyonlarda görevlendirilmek üzere, kurumun tümüne kaynak sağlayacak şekilde değerlendirir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir