Akay Plastik İş İlanları 2017

Akay Plastik 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Akay Plastik insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Akay Plastik iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Hassas Kalıp Parlatma Elemanı, Enjeksiyon Vardiya Amiri, Kalite Kontrol Elemanları, Sistem Destek Elemanı / Bilgi İşlem Teknisyeni, Ön Muhasebe Elemanı, İthalat & İhracat Operasyon Elemanı

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Personel alımlarımızda, AKAY PLASTİK kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Şirketimize kazandırmayı hedefleriz.
Şirketimize    yapılan  tüm  başvurular   AKAY PLASTİK  veritabanına kaydedilir. Açık pozisyonlar için bu veri tabanından gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, temel yetkinliklerimiz olan; müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme yetkinlikleri ile değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk,  dikkate aldığımız  en önemli kriterlerdir.

İşe alım uzmanlarımız adaylarla pozisyonun ilgili yöneticilerinin de katıldığı en az iki görüşme yapar. Adayların ilk görüşmelerinde ; Liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünce, takım çalışmasına yatkınlık vb. yetkinlikler karar verme aşamasında önemli rol oynar.

Seçme ve yerleştirme sürecinde, olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır. Bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara işe alım ekibimiz tarafından iş teklifi yapılır.

Akay Plastik Hakkında

1974 yılında İstanbul’da kurulan, AKAY PLASTİK, mutfak,banyo,ev gereçleri ve temizlik grubu ürünlerinin imalatını yapan ve bu ürünlerin, bir çoğunu tasarlayıp üretebilen, sektörün ender kurumlarından biridir.

Firmamız, ürünlerini yurt içi ve yurt dışı güncel Ar-Ge çalışmalarını baz alarak yüksek kalite standartlarında imal etmektedir. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar doğrultusunda ortaya çıkardığımız modern tasarım ve çeşitliliği uzun yıllardır Türkiye ve dünya pazarına sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

AKAY PLASTİK 2012 yılı itibariyle yenilenen kurumsal kimliği ile birlikte, sahip olduğu kalite ve gıda güvenliği belgelerinin etkin kullanımını amaçlayarak, bugune kadar elde ettiği başarılarına her geçen gün yenilerini eklemeye devam edecektir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir