Akay İnşaat İş İlanları 2017

Akay İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Akay İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Akay İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Makine / Elektrik Elektronik Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

AKAY İNŞAAT, 1985 yılında, mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren, üniversiteler, İller bankası, Milli Savunma Bakanlığı gibi değişik kamu kuruluşlarının, bina, kampus, okul, depo v.b. üst yapı projelerinin taahhüt işlerini üstlenerek, üstlendiği projeleri süresi içerisinde ve üstün kalitede tamamlayarak yeni projelere yönelmiştir.

AKAY İNŞAAT 2005 yılında yeni ortaklık yapısı ile geçmiş yıllardan gelen birikim ve tecrübesini TOKİ’nin yürüttüğü toplu konut ve sosyal donatı projelerine yönlendirmiştir. Belirtilen yıldan bu yana yurtiçinde değişik vilayetlerde başarı ile gerçekleştirdiği birçok toplu konut projesi kapsamında, 8.300 konut, 8 adet okul, 5 adet ticaret merkezi, 5 adet cami, 1 adet karakol, 2 adet sağlık Ocağı, 1 adet kreş ve 2 adet hastane projesi bulunmaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir