Akademetre İş İlanları 2017

Akademetre 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Akademetre insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Akademetre iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Kantitatif Araştırmalar Proje Uzman/Uzman Yrd.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: [email protected]

Personel Seçme ve Yerleştirme Prosedürü

Akademetre’de her türlü eleman için heyecan verici iş fırsatları bulunmaktadır. Akademetre’nin yayınladığı iş ilanları haricinde internet sitesinden yapılan başvurular da değerlendirmeye alınmaktadır. Kurumsal İletişim Bölümü yaptığı görüşmeler ve pozisyonun niteliğine en uygun elemanın seçimini gerçekleştirmektedir. Tüm özgeçmişler olası pozisyonlarda değerlendirmeye alınmaktadır. Herhangi bir pozisyon için uygun görülen adayın, ilk etapta Kurumsal İletişim Bölümü ile yapılan görüşmenin ardından ilgili bölümün yöneticisi ile görüşmesi sağlanmaktadır. Görüşmenin olumlu yada olumsuz olduğu, adaylara değerlendirme sürecinin sonunda bildirilmektedir. Akademetre kadrosunda yer almak isteyenler aşağıda belirtilen adreslere mail yada posta aracılığı ile iş başvurularını yapabilmektedir.

Akademetre’de Staj Olanakları

Akademetre’ye internet üzerinden ulaşan tüm staj başvuruları Kurumsal İletişim Bölümü tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. Akademetre’de staj yapmak isteyen ve koşulları uygun olan öğrenci veya yeni mezunlar aşağıda belirtilen adreslere mail yada posta aracılığı ile staj başvurularını yapabilmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir