Air Liquide İş İlanları 2017

Air Liquide 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Air Liquide insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Air Liquide iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Air Liquide, endüstri ve sağlık için gaz, teknoloji ile hizmetlerde dünya lideridir. 80 ülkede 50.000 çalışanı ile 2 milyondan fazla müşteri ve hastaya hizmet vermektedir.Türkiye’de uzman bir ekip, Ankara Polatlı ve İzmir Aliağa’daki üretim tesisleri ve İstanbul’daki Genel Müdürlük Ofisi ile faaliyet göstermekte ve yeniliklerle müşterilerinin çalışmalarını hep daha ileriye götürmek için çalışmaktadır.

80 ülke
50,000’e yakın çalışan
Hisselerin %37’sine sahip 390,000hissedar

Vizyon

Faaliyetlerimiz dünyamızın karşılaştığı en önemli zorlukların çözümü için önem taşır. Air Liquide, bu zorlukları aşmak için yenilikçi teknolojiler ve sürdürülebilir çözümler üretmekte, hava ve gezegenin doğal kaynaklarının kullanımını optimize etmekte, gelişimi desteklemekte, yaşamı korumaktadır.

Misyon

Dünyadaki mevcut ve gelecekteki zorlukları öngörmek, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve hissedarlarımıza inovasyon, bilgi ve performans sayesinde sürdürülebilir gelişim sağlamak.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir