Ahmet Yar Soğutma İş İlanları 2017

Ahmet Yar Soğutma 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ahmet Yar Soğutma insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ahmet Yar Soğutma iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mühendis, Muhasebe, Teknisyen, İnsan kaynakları.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

 

 

 

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi

İNSAN KAYNAKLARI

Şirketimizin ihtiyaç duyduğu insan kaynağının seçimi; gelişim potansiyeli yüksek, işin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip, kuruluş ve topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişiler arasından eşit fırsat ilkesi gözetilerek yapılır.

Hakkımızda

1946 yılından beri faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız soğutma sektöründe Türkiye’de lider, dünyada da global oyuncular arasında yer almaktadır. Kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı, satış sonrası hizmetleriyle büyük fark yaratan ve bütün bu faaliyetlerinin sürekliliğini sağlayan bir firmadır. Gıda güvenliği, insan sağlığı, çevre duyarlılığı ve enerji verimliliği öncelik verdiğimiz değerlerimizdir.

Dünya standartlarında üretim yapmakta olan firmamızın faaliyet alanı oldukça kapsamlıdır. Ürün portföyünde soğutmalı reyonlar, soğuk hava depoları ve kapıları, soğutma üniteleri, ısı eşanjörleri, merkezi soğutma sistemleri, uzaktan izleme ve kontrol uygulamaları ile enerji yönetim sistemleri bulunmaktadır.

Firmamız bugün üretimini Türkiye’de farklı lokasyonlarda iki ayrı üretim tesisinde toplam 45.000 m² kapalı alanda sürdürmektedir. Bunun yanı sıra Rusya ve Ukrayna da montaj tesisleri, Fransa, Almanya ve Kazakistan’da ofisleri bulunmaktadır.

Üretimimizin %70’i, 40’ın üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. 2008 yılından beri Türkiye İhracatçılar Meclisinin ilk 1000 ihracatçı raporuna göre Türkiye’nin en fazla ihracat yapan ilk 1000 firması arasında yer almaktadır.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir