AGS İş İlanları 2017

AGS 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

AGS insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda AGS iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Kariyer.net

1945 yılından bugüne kadar kalite ve farklılık vurgusuyla, inşaat sektörünün içerisinde bulunmanın verdiği,  birikim ve tecrübelerin birleşimi ile 2008 yılında kurulan AGS GRUPİnşaat, kısa zaman içerisinde üstün bir gayret ve özveri örneği göstererek,  başarılı projelere imza atmıştır.

AGS GRUP inşaat kurulduğu günden beri ahlak kavramını benimseyen, çevreye ve insana saygı gösteren,  çalışanlarına değer veren ve aile gibi olmayı benimseyen bir firma olmuştur.

6 yılda; toplam 30.000 metrekarenin üzerinde,  10 adet projede,  674 konut üretimi tamamlayarak ismini sektörün öncü firmaları arasına yazdırmıştır.

Firma yarım asrın üzerinde ki deneyimi ile Pendik/Kurtköy’de; Huzur Sitesi, Franko Vadi Evleri, Tuana Evleri, Yeşil Tuana Sitesi, Gözde Sitesi, Yonca Sitesi ve Kızılay apartmanı ile birlikte, Armutlu;  Çınardere sitesi ve Rize / İslampaşa Evleri, Fener Evleri projelerini,  başarılı bir şekilde sahiplerine teslim etmiştir.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir