Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2017

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL İLANI

(YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİ ANABİLİM DALI UNVANI AD. DRC. BAŞVURU KOŞULU
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Yrd. Doç. Dr. 1 4 Spor Yöneticilerinde Girişimcilik ve Liderlik üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Yrd. Doç. Dr. 1 3 Beden Eğitimi ve Spor alanında doktora çalışması yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Yrd. Doç. Dr. 1 4 Globalleşme ve Tüketim alanında doktora çalışması yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisadi Gelişme ve Uluslararası İktisat Yrd. Doç. Dr. 1 5 Yatırım Teşvikleri üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Yrd. Doç. Dr. 1 3 Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği alanında doktora çalışması yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik/

Topoloji

Yrd. Doç. Dr. 1 4 Kardinal Fonksiyonlar alanında doktora çalışması yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Eskiçağ Tarihi Yrd. Doç. Dr. 1 1 Eskiçağ (İlkçağ) Tarihi’nde doktora çalışması yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Yeniçağ Tarihi Yrd. Doç. Dr. 1 3 Osmanlı Devletinin Budin eyaleti politikası üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Temel Bilimleri Yrd. Doç. Dr. 1 4 Azido ve Amino Furan Türevleri üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
 

Aramalar: , , , , ,

 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir