AGE İnşaat İş İlanları 2017

AGE İnşaat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

AGE İnşaat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda AGE İnşaat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Hakediş Teknikeri, Sekreter, Proje Müdürü,  Şantiye Şefi,  Elektrik Teknisyeni, İdari İşler Şefi, Personel Şefi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi

AGE İnşaat

AGE İnşaat ve Ticaret A.Ş. kurulduğu 1974 yılından bugüne, yurtiçi ve yurtdışı projelerinde deneyimli yöneticileri, eğitimli teknik ekibi, donanımlı iş makineleri ve ekipmanlarıyla, ileri teknoloji ve takım organizasyonlarını kurumsal olarak geliştirmekte ve sürekliliğini sağlamaktadır…

1974 yılından itibaren günümüze kadar 5794 adet toplam 899.707 m2 insaat kapali alanindan olusan toplu konut ve sosyal konut insaati yapilmistir. Toplu Konut Idaresine taahhüt edilen, Tünel Kalip sistemi ile Ankara Eryaman 1. Etap’ta 788 adet Konut Insaatini, Diyarbakir’da 566 adet Konut Insaatini, yine Ankara Eryaman 5 Etap’ta 448 adet Toplu Konut Insaati ve Marmara Depreminden sonra T.C. Basbakanlik Proje Uygulama Birimi vasitasiyla Gölcük’te 544 adet kalici deprem konutlari insaatlarini Bandirmada 838 Adet Toplu Konut Insaati, Edirnede 784 Adet Toplu Konut Insaati ve Istanbulda Soyak Evraka 812 Konut ve Sosyal Tesisler insaatini basariyla yapmistir. Deprem bölgesinde yikilan is yerlerinin yeniden yapilmasi kapsaminda Kocaeli Is Merkezi insaatlari olarak toplam 33.265 m2 kapali alani kapsayan is merkezleri yapilmistir. Ayrica Denizli ve Izmir Merkez Bankasi Sube Binasi Insaati, MTA Direktörlügü Konferans Salonu ve Kütüphane Insaatini, Türk Eczacilar Birligi’nin Ankara’da Sosyal ve Kültürel Kongre Tesisleri, Ilaç Arastirma Merkezi, Madde Bagimlilari Hastanesi, SSK Igdir 50 yatakli tam tesekküllü hastane insaatlarinida yapmistir. Istanbul’da toplam 25.301 m2 kapali alani olan çok amaçli lise ve endüstri meslek lisesi insaatlari, Iragin kuzeyinde 13 adet muhtelif yurt insaati yapilmistir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir