Ağaoğlu Şirketler Grubu İş İlanları 2017

Ağaoğlu Şirketler Grubu 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ağaoğlu Şirketler Grubu insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ağaoğlu Şirketler Grubu iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: İnşaat Teknikeri, Saha Mimarı,  Misafir İlişkileri Temsilcisi, Makine Mühendisi, Kaba Yapı Blok Sorumlusu,  İnce Yapı Blok Sorumlusu,  Temizlik Hizmetleri Şefi, Ziraat Mühendisi,  Satınalma Uzmanı, Muhasebe Görevlisi, Fitness Eğitmeni, Elektrik Mühendisi, İç Hizmetler Elemanı, Hakediş Uzmanı, İthalat Uzmanı, Satış Danışmanı, Genel Başvuru.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi Kariyer.net

Ağaoğlu’nda Çalışan Olmak
Ağaoğlu Şirketler Grubu’ nun “Yaşam Mimarı” felsefesinin grup içindeki yansıması “aile” kavramıdır.

Ağaoğlu Şirketler Grubu, bu kavramı gönül ve güç birliği içinde geleceğe bakma düşüncesinin bir ifadesi olarak benimseyen, çalıştığı kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışma ile değer yaratan kişilerden oluşan bir ailedir.

Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda dünyadaki gelişime paralel olarak, İnsan Kaynakları Yönetimi’ndeki gelişmeleri yakından takip eden ve “Stratejik Yönetim” kavramının değişmez bir bölümünü oluşturan İnsan Kaynakları Yönetimi uygulamalarının temel ilkeleri şunlardır:

Uyum ve Gelişim: Ağaoğlu felsefesi, vizyonu, misyonu ve ilkelerini uygulayabilecek; kendini, takımını ve şirketini geliştirecek; teknolojideki gelişmeleri takip eden, uygulayan, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını gruba kazandırmak.

Dinamizm: Grup şirketlerinin, stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapılarını dinamik tutmalarını ve değişimlere hazır olmalarını sağlamak.

Maksimum Performans: İnsan Kaynakları’nın en etkili ve verimli biçimde kullanılması ve yönetim gücünün grup hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi amacıyla sürekli kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel performansı ve takım performansını geliştirmek.

Çalışanlarımızın Bugünü: Çalışanlara; çağdaş, rahat ve güvenli iş ortamı sunmak.

Çalışanlarımızın Yarını: Çalışanlara kariyer geliştirme fırsatları sunmak.

Bireysel Gelişim: Bireysel gelişimin iş gelişimine doğrudan yansıyacağı inancıyla çalışanların sürekli öğrenebileceği, deneyebileceği ve gelişebileceği çalışma ortamını sağlamak.

 

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir