AEGON Emeklilik ve Hayat İş İlanları 2017

AEGON Emeklilik ve Hayat 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

AEGON Emeklilik ve Hayat insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda AEGON Emeklilik ve Hayat iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar:  Geleceğin Satış Yöneticisi, Satış Danışmanı, Finansal Güvence Danışmanı,  Acente Satış Uzmanı, Banka Satış Koçu,  Hayat Sigortası Finansal Güvence Danışmanı,  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,  Ekip Yönetmeni,  Ekip Birim Yönetmeni.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

 

Başvuru Kanalları: Özgeçmiş göndermek için Resmi Web Sitesi.

Performans ve Kariyer

Performans Yönetim Sistemi, doğru işin doğru zamanda doğru kişi tarafından yapılabilmesi için Şirketimizce önemsenen bir konudur.

Performans Yönetim Sistemi ile tüm çalışanlarımızın sergiledikleri performans doğru ve etkin olarak değerlendirilerek, kişisel ve kurumsal gelişim alanları belirlenmektedir.

Aegon Türkiye kadrolarını iki ana başlıkta ele almak mümkündür.

Satış Kadroları: Finansal Güvence Danışmanlığı’ndan Bölge Grup Müdürlüğüne kadar uzanan yelpazede kendinizi satış uzmanı ya da satış yöneticisi olarak bulabilirsiniz.
İdari Kadrolar: Yetkili pozisyonundan Genel Müdürlüğe kadar uzanan bir yolculuk içersinde yer alabilirsiniz.
Bu kariyer basamaklarındaki yolculuğunuzun rotası tercihleriniz, performansınız, yetkinlikleriniz ve kıdeminiz doğrultusunda sizin tarafınızdan belirlenecektir.

İşe Alım

Aegon Emeklilik ve Hayat olarak insan kaynakları işe alım stratejimiz uygun kişilerin işe alınması ve Aegon Türkiye ailesinin bir parçası olmalarının sağlanmasıdır.

Ağırlıklı olarak işe alım yaptığımız satış gücümüze yönelik süreçlerimizi Karaköy’de bulunan Aegon Türkiye İşe Alım ve Eğitim Merkezimizde gerçekleştirmekteyiz. Bireysel Emeklilik Aracısı niteliklerine uygun adaylar* başvurularının ardından İnsan Kaynakları yöneticileri tarafından Şirket Tanıtım sunumuna davet edilirler. Bu toplantıda adaylara Aegon NV ve Aegon Türkiye, başvuruda bulunulan işin nitelikleri ve kariyer basamakları hakkında bilgi verilmektedir.

Tanıtım toplantısının ardından süreç grup tartışmaları ve rol oyunları ile devam eder. Uygun bulunan adaylar ile birebir mülakatlar yapılır.

Bireysel Emeklilik Aracısı’nda Aranan Nitelikler

4 yıllık üniversite mezunu

2 yıllık Bankacılık, Borsa ve Finans, Finans, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe, Para ve Sermaye Yönetimi, Bilgisayarlı Muhasebe, İşletmecilik, Pazarlama ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okulu bölümleri
Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olması
32 yaşını aşmamış olmak

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş



 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir