Adopen İş İlanları 2017

Adopen 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Adopen insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Adopen iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: ERP SİSTEMLERİ YÖNETİCİSİ, Finans Uzmanı, Muhasebe Uzmanı, Satın Alma Uzmanı, Üretim Elemanı, PVC DOĞRAMA USTASI, ADOKAPI SATIŞ TEMSİLCİSİ.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Sitesi Yenibiris.com

İnsan Kaynakları

“Yetkinliği, motivasyonu ve performansı yüksek çalışanlar ile fark yaratmak.”
İşte ulaşmak istediğimiz temel hedef budur! Adopen’de benimsenen İnsan Kaynakları politikaları iki önemli amaca hizmet etmektedir;

Bunlar:

•Bireyleri sorumluluk üstlenmek, insiyatif kullanmak ve bu şekilde işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmak için motive etmek.

•Bir yandan bireyi geliştirirken, öte yandan ekip çalışmasına teşvik ederek çalışanlarımızın iş hedeflerinde daha başarılı olmasını sağlamak.

Böylece hedeflere ve insan kaynağına daha iyi odaklanıp, kişilerin katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız;

Organizasyon yapımız ile çalışanlarımızın potansiyellerini etkin olarak kullanabilecekleri ve Adopen’in ana hedeflerine ulaşmasında değer yaratabilecekleri görevlerde değerlendiriyoruz.

•Profesyonel sistemler aracılığı ile İnsan Kaynakları süreçlerimizi yürütüyoruz.

•İşin gerektirdiği nitelikler, kişisel beceriler ve bireysel performansları ele alarak, objektif ve adil bir değerlendirme yapıyoruz.

•Çalışanlarımızın çalıştıkları birimin hedefleri ve markamızın kendilerinden beklentileri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlayarak, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyoruz.

•Çalışanlarımızın kendilerini en iyi şekilde geliştirmeleri ve işlerini daha iyi yapabilmeleri için gerekli eğitim ve gelişim imkanlarını sunuyoruz.

•Adopen değerleri ve iş ilkelerine sadık kalan ve beklentileri karşılayan tüm Adopenlilerin şirkete yarattıkları değer doğrultusunda objektif ve adil bir şekilde ücretlendiriyoruz.

 

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir