Ado Portisan İş İlanları 2017

ado-portisan-is ilanlari

Ado Portisan 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Ado Portisan insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Ado Portisan iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyonlara bağlı olarak değişmektedir.

Uygun Pozisyonlar: İnşaat Mühendisi

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Sitesi

Alman Layher İskele ve Kalıp firmasında uzun yıllar uzman işçi olarak çalışmış işçilerimiz tarafından 1977 yılında Bucak’ta kurulmuştur. Ado-Portisan , inşaat kalıp sektörünün Avrupa’dan Türkiye’ye ilk teknolojik transferi olma özelliğini de taşımaktadır.

Başlangıçta iskele tasarımı ve üretimi için kurulmuş olan Ado-Portisan , kısa bir süre içerisinde diğer teknolojik kalıp ve iskele sistemlerini de ürün yelpazesine katmıştır.

Bugüne kadar bina,köprü,gemi inşa,uçak hangarı,kule,tünel,tribün,iş merkezi,spor salonları,fabrikalar, her türlü mimari kompleks inşaatlarında yaygın şekilde kullanılmış ve kullanılmakta olan Ado-Portisan ürünleri, mühendislik birikimi ve deneyimini yenilikçi bir anlayışla birleştirerek,ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiş ve ileri düzey üretim teknolojilerini kullanarak hayata geçirmiştir. Deneyimli mühendis kadrosuyla projelendirme ve satış sonrası teknik desteğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ado-Portisan kalitesinden taviz vermeden inşaat sektörüne güvenle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bugün 64.000 m² kapalı, 136.000 m² açık olmak üzere toplamda 200.000 m² alanda kurulu tesislerinde , TSE kalite ve ISO 9001:2000 güvencesi ile ileri teknolojiye sahip yüksek kalitede üretim yapılmaktadır. Yılda 500.000 m² çelik kalıp sistemi , 200.000 m² ahşap yüzeyli kalıp sistemi, 250.000 m² döşeme kalıp iskelesi ve 750.000 m² dış cephe iskelesi üretebilen kapasitesi ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda önemli bir yere sahip olan Ado-Portisan üretiminin %35 sını ihraç etmektedir.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir