Adil Işık İş İlanları 2017

Adil Işık 2015 yılında personel alımı gerçekleştirecek.

Adil Işık insan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda Adil Işık iş ilanlarını inceleyebilir, firma hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Pozisyona göre değişkenlik göstermektedir.

Uygun Pozisyonlar: Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür yardımcısı, Mağaza Depo Elemanı, Satış Yöneticisi, Yazılım Uzmanı, Prova Mankeni, Bölge Müdürü, Pazarlama Yöneticisi, Satış Danışmanı, Tedarik Muhasebe Yetkilisi, Rusça Bilen Satış Temsilcisi, Bütçe ve Raporlama Yetkilisi, Genel Merkez Pozisyonları, Digital Pazarlama Yetkilisi.

Yazdırılabilir Başvuru Formu: Yok.

Başvuru Kanalları: Resmi Web Site.

İşe Alım

Firmamıza yapacağınız iş başvurularında sitemizdeki İK Başvuru Formu’nu doldurabilir veya [email protected] e-posta adresimize özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

İnsan Kaynakları taleplerimizi internet kariyer siteleri ve gazetelerin İnsan Kaynakları eklerinde yayınladığımız ilanlarımızdan takip edebilirsiniz. İşe alım sürecinde tüm adaylar; firmamızın vazgeçilmez değerleri, hedefleri ve kurumsal kimliğine uygunluğu açısından değerlendirilerek süreç, ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinlikler doğrultusunda gerçekleştirilen mülakat ile sonuçlandırılmaktadır.

İK Politikamız

Tüm İnsan Kaynakları sistemlerinin uygulanmasında objektif, adil, tutarlı ve güvenilir bir yaklaşım izlenmesi temel ilkemizdir.

Çalışanlarımızın kuruma katkıda bulunarak performanslarını ve motivasyonlarını en üst seviyeye taşımaları, kendilerini değerli hissetmeleri, yaratıcılıklarını geliştirmeleri amacıyla gerekli İnsan Kaynakları Sisteminin kurulması, hayata geçirilmesi ve yaşatılması esastır.

 

Aramalar: , , , , , , , ,

 

More Posts in İş İlanları

 
 

Paylaş 
 
 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir